Menas ir kultūra

Aistė Šakėnaitė - mados iliustratorė, kurios darbai užburia lengvumu ir pozityvumu

Aistė Šakėnaitė – naujosios kartos iliustratorė, piešianti planšete ir elektroniniu pieštuku.
Reading time 1 minutes
Instagram / @aiste_sa nuotr.

Nuo vaikystės tik žmones piešusi mergina studijavo aprangos dizainą, o iliustracija susidomėjo atsitiktinai. Darbe paprašyta nupiešti kelis piešinius planšete, Aistė tiesiog įsimylėjo šį būdą ir nusprendė jį tobulinti.

 

Nors menininkė iliustracijų pasaulyje naujokė, per labai trumpą laiką ji jau sulaukė didelio susidomėjimo ir pasisekimo. Aistės Šakėnaitės piešinius atpažinsite iš šviesių ryškių spalvų, kurios skleidžia pozityvią emociją bei smagią nuotaiką. Kūrėjos darbai pasižymi lengvumu.

Aistės iliustracijos puošia ne tik individualių klientų namus, bet ir grožio salonus bei įvairių prekių ženklų socialinių tinklų paskyras. „Iliustracija dabar labai populiari. Be to, ja galima perteikti bet kokį kliento užmojį, o mano atsakomybė – tai padaryti estetiškai gražiai“, – pasakoja menininkė.

Individualių klientų užsakymai ir pageidavimai merginai yra būdas plėsti akiratį. Pildydama kiekvieną užgaidą, ji mokosi vis naujų pateikimo galimybių, susipažįsta su daugybe naujų produktų ar verslo sričių. Bendradarbiaudama Aistė Šakėnaitė visuomet stengiasi nustebinti ne tik klientą, bet ir save. Jauna menininkė įsitikinusi, kad tobulėjimas susideda iš nuolatinio piešimo. Tam ji skiria visą savo laiką ir išbando vis naujas iliustravimo galimybes. Aistė kuria ne tik stacionarias, bet ir animuotas, judančias iliustracijas.

Tags

mada
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame