Menas ir kultūra

8 geriausi dokumentiniai filmai apie žymius dizainerius

Laikas sužinoti daugiau apie ryškiausius mados vardus, nuo Karlo Lagerfeldo iki Azzedine'o Alaïa.
Reading time 2 minutes
Mados namų DIOR, CHANEL ir Vida Press nuotr.

L'AMOUR FOU (2010)

Apie dizainerį Yves'ą Saint Laurent'ą yra sukurtas ne vienas filmas, tačiau „L'Amour Fou” išsiskiria tuo, kad jame istorija pasakojama Yves'o Saint Laurent'o mylimojo, gyvenimo ir verslo partnerio Pierre'o Bergé akimis.

L'AMOUR FOU

LAGERFELD CONFIDENTIAL (2007)

Karlas Lagerfeldas – vienas svarbiausių mados pasaulio vyrų. Be kolekcijų kūrimo mados namams „Chanel“ ir „Fendi“, jis taip pat buvo talentingas fotografas, puikiai piešė. Ženkite į nepažintą mados metro K. Lagerfeldo pasaulį.

LAGERFELD CONFIDENTIAL (2007)

AZZEDINE ALAÏA (2017)

Išvysite dizainerį Azzedine'ą Alaïa savo studijoje - ne tik jo darbą, bet ir suburtą ateljė „šeimą“. Filme prisiminimais apie dizainerį dalijasi jo draugai, bendradarbiai, garsioji mūza – supermodelis Naomi Campbell.

Pamatyti filmą galite čia: www.joesfilm.com

1589299670028547 1588894681762715 12azzedine web superjumbo

NOTEBOOK ON CITIES AND CLOTHES (1989)

Legendinis režisierius Wimas Wendersas buvo Yohji Yamamoto kūrybos gerbėjas, nusprendęs sukurti filmą apie žymų japonų dizainerį. Tai unikali galimybė pamatyti meistro darbą, kaip jis bendrauja su populiariausiais modeliais, konsultuojasi su siuvėjais. Filme atskleidžiamos įkvėpimo paslaptys, dalijamasi mintimis apie Niujorką ir Tokiją.

NOTEBOOK ON CITIES AND CLOTHES 

DRIES (2017)

Šis filmas buvo pristatytas pačiu laiku – dizaineriui Driesui Van Notenui pristačius 100-ąjį mados šou. Driesas pasakoja apie savo aistrą madai ir kaip sukūrė tokį gausų ir ištikimą gerbėjų būrį.

DRIES

UNZIPPED (1995)

Ši dokumentika - tikra laiko kapsulė, nukelianti į 90-uosius. Čia išvysite, koks chaosas vyksta madų šou užkulisiuose, kol dizaineris Isaacas Mizrahi diriguoja savo kolekcijos pristatymui.

UNZIPPED (1995)

INSIDE DIOR (2017)

Dokumentinis filmas siūlo pažvelgti, kaip aukštosios mados pasaulį mato moteris – mados namų „Dior“ kūrybos vadovė Maria Grazia Chiuri.

INSIDE DIOR (2017)

THE DIRECTOR: AN EVOLUTION IN THREE ACTS (2013)

Frida Giannini prisijungė prie mados namų „Gucci“, kai jiems kūrė dizaineris Tomas Fordas, tuomet, 2002 m., ji tapo rankinių skyriaus kūrybos vadove. Frida sparčiai kilo karjeros laiptais ir jau 2006 m. tapo pagrindine „Gucci“ kūrybos vadove. Šis filmas pasakoja apie talentingos moters darbą vienuose prabangiausių italų mados namuose.

THE DIRECTOR: AN EVOLUTION IN THREE ACTS (2013)

susiję straipsniai

Rekomenduojame