Menas ir kultūra

Išskirtinei namų erdvei – kitaip į gyvenimą žvelgti raginančios Sasa Elebea iliustracijos

Ieškantiems autentiškų puošmenų namams – iliustraciniai Sasa Elebea darbai, įkvėpti miesto ir socialinių reiškinių.
Reading time 1 minutes

Sasa Elebea, Tel Avive gyvenanti argentinietė, grafika ir iliustracija susidomėjo studijuodama industrinį dizainą, o pirmuosius savo darbus internete publikavo prieš dešimtmetį.

 

Menininkės įkvėpimo šaltinis – miestai ir socialiniai, visame pasaulyje aktualūs reiškiniai, kuriuos ji paverčia atpažįstamą braižą turinčiomis iliustracijomis.

 

Norimą žinutę Sasa Elebea perteikia ne tik vaizdu, bet ir užrašais. Kūrybos pradžioje jiems skambių frazių socialiniame tinkle „Instagram“ ieškojusi menininkė, šiandien unikalių idėjų atranda stebėdama ją supančia aplinką ir net save pačią. Tai paverčia jos darbus autentiškais, aktualiais – tokiais, su kuriais gali tapatintis ir kiti, panašias emocijas išgyvenantys žmonės.

Sasa Elebea kūrybos procesą pradeda nuo nuotraukos, kurią kartais padaro ir pati, tuomet redaguoja ir piešia ant jos kompiuterinėmis programomis galiausiai pritaikydama tinkantį teiginį ar aktualiją.

Menininkės įkvėpimo šaltinis – miestai ir socialiniai, visame pasaulyje aktualūs reiškiniai.

Laisvai samdomos menininkės darbų galima pamatyti ne tik internetinėje ir fizinėje jos parduotuvėje Tel Avive, tačiau ir iliustruotų knygų puslapiuose, ant vienkartinių kavos puodelių bei miesto sienų. Jos klientai – verslininkai iš daugybės pasaulio šalių.

Tags

interjeras
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame