Menas

Kissi Ussuki - vilnietė menininkė, kurianti ironiškus, o kartais net absurdiškus piešinius

Vilnietė Kissi Ussuki piešia nuo pat vaikystės. Per šį laiką išmėginusi įvairias technikas šiandienį atpažįstamą savo stilių menininkė atrado prieš septynerius metus, kai sumanė išmėginti akrilinius dažus.
Reading time 1 minutes
@kissi_ussuki nuotr.

Menininkės stilių formuoja laisvas ir lengvas požiūris į kūrybą. „Nemėgstu apsunkinti savęs užduotimis ar dideliais užmojais. Noriu, kad man tiesiog būtų smagu ir piešimas būtų tarsi žaidimas“, – savo stilių komentuoja Kissi Ussuki.

 

Menininkės darbuose atpažįstami objektai – tai surrealiai pateikti žmonės, kuriuos ji mėgsta atvaizduoti ironiškai, juokingai, kartais absurdiškai. Kissi Ussuki darbus lengvai pažinsite ir iš kolorito.

 

Nuo pat akrilo kūrybos etapo pradžios naudojusi tik tris spalvas – alyvinę, rožinę ir žydrą, menininkė ir šiandien save riboja vienam piešiniui naudodama tik iki 7 atspalvių.

 

Kissi Ussuki kasmet dalyvauja iliustracijos ir komiksų mugėje Londone ELCAF (East London Comic and Arts Festival) ir yra dažna užsienio bei Lietuvos parodų dalyvė.

 

Jos klientų sąraše tokie vardai kaip „Refinery29“, „Snapchat“, Liono miesto nacionalinė opera „Montpellier“, žurnalai „Fashion Revolution Fanzine“, „Lamų slėnis“, „Food&“ bei kiti.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame