Menas ir kultūra

Prasmes aiškinantys iliustratorės Linos Disciplinos darbai

Piešinyje iliustratorę Liną Discipliną labiausiai domina prasmė, ypač perkeltinė.
Reading time 1 minutes

Lina Disciplina iliustracijas piešia jau šešerius metus. Iki šiol jas kūrusi vienai geriausių Lietuvos reklamos agentūrų „NEW!“ ji dėkoja kolegoms už išmoktas pamokas, tikėjimą bei pasitikėjimą ir šiais metais pasuka asmeninės kūrybos keliu.

 

Piešinyje Liną Discipliną labiausiai domina prasmė, ypač perkeltinė. Menininkei svarbu savo darbais perteikti ją domi-nančias žinutes. Ji mėgsta jas užslėpti, kartais duoti įrankius žinutėms atkoduoti, o kartais reiškia jas visiškai tiesmukai, be užuolankų. Dabartinį etapą Lina Disciplina vadina eksperimen-tiniu. „Dabar toks laikas, kai leidžiu sau save stebinti, eksperimentuoti, kartais net nuliūdinti, supykdyti – patirti vidinių nuo-tykių ir

 

Lina Disciplina mėgaujasi galėdama bendradarbiauti su muzikantais, filmų kūrėjais, festivalių organizatoriais, lietuviškais prekių ženklais ir nedideliu, širdžiai artimu verslu. Jos klientų sąraše parduotuvė „Basa“, drabužių prekių ženklai Viela ir Body Story, intriguojantis festivalis „Pudra“, Nidoje įsikūrusi picerija „Zuikio daržas“ ir kiti.

 

Žurnalui „L’Officiel“ pateiktas triptikas dedikuotas prekės ženklo Viela suknelėms. Jame menininkė įamžino tai, kas, rodos, nekinta: žmogaus vidiniai dialogai, kova ir kompromisai su savimi. „Nauji darbai – jau galvoje, o netrukus – ir popieriuje“, – paklausta apie artimiau-sius planus, paslaptingai atsako menininkė.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame