Menas

Neįprasti prie vienos iliustracijos net 5 mėnesius dirbusios menininkės darbai

„Aš labai mėgstu tai, ką darau, ir to man pakanka!“
Reading time 1 minutes
Instagram / @sasha.ignatiadou nuotr.

Sasha Ignatiadou gimė ir studijavo Rusijoje. 2011 metais ji baigė Rostovo architektūros ir meno akademiją, kurioje mokėsi keramikos ir batikos, kilimų bei gobelenų audimo.

 

Persikrausčiusi į Vokietiją jauna menininkė susidomėjo iliustracija ir atrado savo išskirtinį braižą, kurį kuria pasitelkusi akrilinius dažus bei drobę.

 

Sasha Ignatiadou įkvėpimo savo darbams neieško. Kūryba – nuolatinė jos būsena. „Aš labai mėgstu tai, ką darau, ir to man pakanka! Atsikeliu anksti ryte, užsikaičiu kavos, atsisėdu prie darbo stalo ir procesas prasideda“, – pasakoja menininkė.

 

Tarp Sashos klientų tokie vardai kaip „Harper’s Bazaar Russia“, „Psychologies Magazine France“ žurnalai, „Nights and Weekends“ restoranas Kanadoje ir kiti žinomi prekių ženklai.

 

Daugybė atliktų projektų dar nepublikuoti, tad autorė kol kas laiko juos paslaptyje ir tikisi netrukus maloniai nustebinti savo kūrybos gerbėjus. Be bendrų kolekcijų, Sasha Ignatiadou kuria ir asmenines iliustracijas individualiems klientams.

 

„Jei man patinka tema ir randu ryšį su besikreipiančiu į mane žmogumi, idėjos kyla labai greitai. Pakanka kelių nuotraukų, klientui patinkančių iliustracijų pavyzdžių, spalvinių gairių ir mano vaizduotė įsijungia!“ – apie darbą su klientais pasakoja menininkė.

Paklausta, kuris darbas labiausiai patinka pačiai Sashai, menininkė įvardija iliustraciją „Seserys“. Norimam rezultatui pasiekti prireikė net penkių mėnesių, o didžiąją kūrimo proceso dalį užėmė spalvų schemos sudarymas. Šis darbas, dedikuotas menininkės seseriai, tapo vienu populiariausių kūrinių bei vizitine kortele.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame