Moterys

Agnė Jagelavičiūtė: tai magiškas laikas, kai turi būti ištarti visi svarbūs žodžiai

Koks vis dėlto keistas šis paskutinis metų mėnuo. Taip iki galo ir nesuvoki, ar laikai jį per prievartą sureikšmintu, vien komercinėmis spalvomis nudažytu ir sumaterialėjusiu cirku, ar tai vis tik magiškas laikas, kai ant visų raidžių turi būti sudėti taškai ir ištarti visi svarbūs žodžiai, kurie turėjo būti pasakyti per metus.
Reading time 2 minutes
Shot by Lukas nuotr.

Tikriausiai vieno atsakymo čia nesurasime ir svarbiausia, kad metų pabaiga bus tokia, kokią patys norėsime ją matyti. O man, šį kartą sakau „mums“, „L’Officiel Lithuania“ žurnalo redakcijai, šis mėnuo tikrai labai ypatingas.

 

Švenčiame šimtąjį žurnalo numerį Lietuvoje ir kitais metais nersime į šimto metų sukaktį didžiulėje tarptautinėje „L’Officiel“ šeimoje. Ir tikriausiai ne veltui tas skaičius mūsų gyvenime kažkuo ypatingas. Kaip esant 100 laipsnių temperatūroje užverda vanduo, taip dabar, sutinkant šimtines sukaktis prieš pat Naujuosius metus, užverda mūsų širdys. Ir, žinoma, visiška banalybė, bet tas posakis, kad susiradus mėgstamą darbą nebereikės dirbti yra tiesa. Mes kuriame šį žurnalą sudėdami į jį visas savo žinias ir patirtį, bet kuriame jį jums, nes be jūsų viskas netektų prasmės. Dėkojame už jūsų draugystę ir kitais metais linkime visų tų banalių ir kartu nuostabių dalykų, be kurių gyvenimas paprasčiausiai netektų prasmės.

 

Mes linkime Jums būti sveikiems.

 

Mes linkime Jums laisvės daryti tai, ką norite.

 

Mes linkime Jums mėgstamo darbo.

 

Mes linkime Jums darnos.

 

Mes linkime Jums turėti tą, kuriam galėtumėte paskambinti naktį.

 

Mes linkim Jums drąsos.

 

Mes linkime Jums juoko.

 

Mes linkime Jums daug gražių žodžių.

 

Mes Linkime Jums teisingo žurnalo. :)

 

Mes linkime Jums meilės. Be jos – niekur.

 

Būkime ir švęskime dar ne vieną šimtą kartu.

 

A. J.

susiję straipsniai

Rekomenduojame