Moterys

Anya Dee – mados iliustratorė, pastebėta tokių vardų kaip VALENTINO ir D&G

Jau gerai Lietuvoje žinoma menininkė iliustracija susidomėjo ne iš karto. Išbandžiusi fotografės, stilistės, vizažistės veiklas ir baigusi studijas Vilniaus dailės akademijoje Anya Dee pasirinko savo vizijas perteikti dažais.
Reading time 1 minutes
Instagram / @anadeestyle nuotr.

Per penkerius mados iliustravimo metus Anyos Dee darbus pastebėjo tokios mados pasaulio įžymybės kaip dizaineris Johnas Galliano, prekių ženklai Valentino ir Dolce & Gabbana, o „Vogue Russia“ eksponavo menininkės darbus savo internetinėje svetainėje.

 

Anya Dee sulaukia palaikymo ir iš Lietuvos mados ikonų Agnės Jagelavičiūtės, Astos Valentaitės bei daugybės kitų.

„Niekuomet neturėjau tikslo specialiai papulti į jų akiratį, tiesiog jaučiau, kad turiu ką pasakyti ir kaip tai pateikti. Toks palaikymas davė didelį postūmį į priekį, įgavau daugiau pasitikėjimo savimi ir noro tobulėti šioje srityje“, – sako iliustratorė Anya Dee.

 

Pastaruoju metu Anyos Dee kūryba tapo dar laisvesnė. Atsispyrusi nuo mados ir kitų kūrėjų darbų iliustravimo, menininkė vis daugiau dėmesio skiria savo pačios vizijų įgyvendinimui. Jos darbai keliauja į Niujorką, o į klientų sąrašą patenka vis daugiau Milano mados savaičių dalyvių.

Anya Dee savo žiniomis ir įgūdžiais dalijasi su augančia jaunųjų kūrėjų karta organizuodama jiems dirbtuves. Menininkė džiaugiasi, kad naujieji talentai turi tokį laisvą požiūrį tiek į madą, tiek į save

Tags

mada
stilius
interjeras
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame