Moterys

Asta Valentaitė: Gleno įteikta gimtadienio dovana mane tikrai labai pradžiugino

Vietoje pritrenkiančių „Louboutin“ aukštakulnių – naminės šlepetės, vietoj mėgstamo dizainerio suknelės – jaukus chalatas. Taip savo 40-metį neseniai paminėjo Asta Valentaitė. Ir jautėsi kaip niekada laiminga.
Reading time 3 minutes
Asta Valentaitė

Įspūdingų kelionių, audringų vakarėlių su draugais dar tikrai bus pasibaigus pandemijai. O dabar ji mėgaujasi šia pilnatvės sklidina diena. Londono priemiestyje su mylimu vyru, sėkmingu britų verslininku Glenu Manchesteriu. Namuose uždaręs karantinas pakenkė tikrai ne kiekvienos poros santykiams!

 

Kaip šventei šitą ypatingą progą? Pamenu prieš kelerius metus vykusią įspūdingą tavo šventę Paryžiuje. Šis gimtadienis tikriausiai turėjo būti dar didesnis ir prašmatnesnis? Kaip karantinas pakoregavo norus ir svajones?.. Kaip pasveikino, kokių staigmenų paruošė draugai, tėvai, mylimas vyras?

 

Atsižvelgiant į esamas pandemines sąlygas, gimtadienį sutikau tiesiog puikiai! Nuo pat ryto mane užliejo pozityvumo banga, kurią sudarė plūstantys sveikinimai, dovanos, žinutės, gėlės. Esu nepaprastai dėkinga visiems ir kiekvienam: šeimai, draugams, pažįstamiems ir netgi nepažįstamoms merginoms – savo sekėjoms, kurių žodžiai ir linkėjimai pakylėjo mane ir dovanojo tik geras emocijas. Ši diena gerokai skyrėsi nuo jūsų minimo gimtadienio Paryžiuje, nes šiemet jubiliejų sutikau ne su aukštakulniais ir makiažu, o jaukiai įsisupusi į chalatą bei neišeidama iš namų (šypsosi).

 

Nėra kalbų, karantinas pakoregavo kiekvieno gyvenimą ir planus, tad Gleno sumanyta išskirtine gimtadienio kelione galėsime pasimėgauti kiek vėliau, kai tik sušvelnės karantino ribojimai. Aišku, gavau ir dovanų, koks gi gimtadienis be jų, tačiau apie daiktus kalbėti nesu linkusi, tik galiu pasakyti, kad Gleno įteikta dovana mane tikrai labai pradžiugino. Jo skonis – puikus (šypteli).

 

Daug kas sako ties keturiasdešimtmečiu išgyvenantys krizę, apie tuos esamus ir įsigalvotus virsmus net knygų prirašyta. Kaip sutikai šį laiką? Ar kažkas po sukakties pasikeitė?

 

Na, matyt, kai žvelgiame į savo ateitį iš jaunystės perspektyvos, tuomet gal 40 metų ir atrodo kiek bauginančiai. Tačiau dabar gyvenu vieną geriausių savo laikotarpių, mėgaujuosi kiekviena jo diena, tad į skaičių savo pase nekreipiu dėmesio. Mano manymu, svarbiausia – mūsų vidinė būsena, kuri mano atveju leidžia man jaustis puikiai ir atsipalaidavusiai.

 

Iš nuotrupų socialiniuose tinkluose ir portaluose atrodo, kad gyveni itin gražų pilnatvės laiką. Ar toks įspūdis – teisingas?

 

Nors socialiniai tinklai dažnai iškreipia realybę, man taip nėra – gyvenu išties ramiai ir visavertiškai. Prieš metus dar negalėjome įsivaizduoti, kaip mūsų gyvenimą pakeis pandemija, kokių korekcijų tai padarys žmonių planams. Tačiau per šiuos metus, bent jau mes su Glenu, turėjome progų atkreipti dėmesį į kitus dalykus, kurie seniau išsibarstydavo per nuolatinį skubėjimą. Dabar visas mūsų gyvenimas sukasi aplink namus ir juose, bet tai nė kiek nenusibodo. Šis periodas taip pat suteikė daug teigiamų pokyčių mums kaip porai, mūsų tarpusavio santykiams ir ateities planams, nes tai buvo ir tebėra laikas, kurį skyrėme tik vienas kitam.

 

Visą pokalbį su Asta Valentaite rasite L'OFFICIEL LITHUANIA balandžio numeryje:

1618843070127139 l officiel103 virselis 1

LUIS MONTEIRO NUOTRAUKOS

SAYURI BLOOM STILIUS

MARCO ANTONIO MAKIAŽAS

BRADY LEA PLAUKAI

ATHELIER RETOUCH POSTPRODUKCIJA

ASISTENTAS – BEN OTTEWELL

TECHNIKOS OPERATORIUS – PHILL BRADLEY

susiję straipsniai

Rekomenduojame