Moterys

A.Valentaitė – kviestinė S.McCartney Britų mados apdovanojimų viešnia

Londono Karališkojoje Alberto salėje kartu su mados pasaulio atstovais ir pramogų pasaulio žvaigždėmis raudonuoju kilimu žengė ir Asta Valentaitė.
Reading time 2 minutes

Dizainerės Stellos McCartney asmeninio kvietimo dalyvauti Britų mados tarybos apdovanojimuose šiemet sulaukė tik trys mados namų klientės, viena jų – stilistė ir modelis A. Valentaitė. Asta neslepia, nustebusi gavusi šį kvietimą. „Esu Stellos McCartney kūrybos gerbėja, mielai vilkiu jos rūbus, tad kvietimas būti dizainerės viešnia svarbiausiame metų mados renginyje – didelis įvertinimas iš visos mados namų komandos“, – pasakoja Asta.

 

Dizainerės atstovai paaiškino atkreipę dėmesį į Astos įvaizdį, artimą „Stella McCartney“ filosofijai. „Paprašėme Astos tapti ženklo ambasadore, nes jos asmenybėje matome puikų išorinio žavesio, pasaulietiškumo ir sveikos gyvensenos derinį. Ji tikra šiuolaikinė moteris, kuriai ir skirti „Stella McCartney“ rūbai bei aksesuarai“, – teigia mados namų atstovė Alina Giliun.

„Kvietimas būti dizainerės viešnia svarbiausiame metų mados renginyje – didelis įvertinimas“, - A.Valentaitė

„Tokio lygio tarptautiniame mados renginyje dalyvavau pirmą kartą, kai į Londoną susirinko žymiausi dizaineriai, modeliai, fotografai – visi, kuriantys pasaulinį mados verslą. Renginio metu labai didelis dėmesys buvo skiriamas inovatyviai ir tvariai madai, visi apdovanojimus atsiėmę laimėtojai akcentavo mados verslo įtaką aplinkosaugai ir saugiai planetos ateičiai“, – įspūdžiais dalinosi Asta.

 

Londone gyvenanti Asta į renginį atvyko pasipuošusi baltu gipiūro kombinezonu, perjuostu šilkiniu diržu, o įvaizdį papildė turkio spalvos delninuke. Visa tai – iš naujausios vestuvinės Stellos McCartney kolekcijos.

2017 m. specialųjį apdovanojimą už inovacijas gavusi Stella McCartney yra viena pažangiausių savo kartos kūrėjų, kūrusi Didžiosios Britanijos olimpiečių aprangas ir vieną Meghan Markle suknelių jos vestuvių dieną šią vasarą. Britų mados taryba įvertino tai, jog ši prabangaus mados ženklo kūrėja yra visiškai atsisakiusi odos, kailio ir plunksnų.

Mados apdovanojimų ceremonija kasmet organizuojama Jungtinėje Karalystėje nuo 1989 m., siekiant įvertinti tiek britų, tiek ir tarptautinius verslus bei asmenis, padariusius didžiausią indėlį į mados industriją per metus. Ceremoniją organizuoja Britų mados taryba, kuri yra ir pagrindinis lėšų telkėjas Britų mados tarybos švietimo fondui – labdaros organizacijai, kuri skatina dizaino novatoriškumą, remdama gabius studentus ir tokiu būdu skatindama jų indėlį į mados industriją. 2016 m. Britų mados apdovanojimai buvo pervadinti į Mados apdovanojimus.

Nuotraukos - Getty Images

susiję straipsniai

Rekomenduojame