Moterys

Grožiu pražydo dvi garsios apie nėštumą ką tik pranešusios aktorės

Ir kas gi galėtų pasakyti, kad nėštumas nepuošia?
Reading time 1 minutes
Mados namų „Chanel“ nuotr.

Kurį laiką Keira Knightley tarsi buvo dingusi iš žiniasklaidos akiračio, tačiau praėjusią savaitę kameros ją užfiksavo Paryžiuje, mados namų „Chanel“ vakarėlio priėmime. Baltą suknelę vilkėjusi Keira spindėte spindėjo, o lengvas plazdantis rūbas išdavė – žavingoji „Chanel“ mūza laukiasi antrosios atžalos (šiuo metu su sutuoktiniu Jamesu Rightonu aktorė augina ketverių metų dukrelę Edie).

 

Britų muzikantas J. Rightonas ir K. Knightley kartu dalyvavo ne tik „Chanel“ vakarėlyje, bet ir penktadienį įvykusiame šių mados namų 2020 metų kruizinės kolekcijos pristatyme. Į mados šou aktorė atvyko pasipuošusi juoda baltomis gėlėmis dekoruota „Chanel“ suknele, plačią šypseną paryškinusi sodraus raudonio lūpų dažais.

1557129508207858 01 keira knightley and james righton cruise 2019 20 11557129508231586 02 keira knightley cruise 2019 20 1
Mados namų „Chanel“ nuotr.

Netikėtai apie nėštumą K. Knightley prasitarė tuo pačiu metu kaip ir kita jos kolegė – aktorė Blake Lively. Gegužės pradžioje Blake dalyvavo kino juostos „Pokémon Detective Pikachu“ premjeroje Niujorke, kur visi pastebėjo, kad aktorės pilvukas akivaizdžiai suapvalėjęs. Geltoną blizgančią suknelę vilkėjusi B. Lively atrodė itin dailiai ir džiaugsmingai, šis vaikelis – jau trečioji aktorės ir jos vyro Ryano Reynoldso atžala.

Tags

lofficiellithuania
lofficiel
chanel

susiję straipsniai

Rekomenduojame