Moterys

„Fashion Awards 2018“ sublizgėjo besilaukianti M.Markle

Sasekso kunigaikštienė viename svarbiausių mados renginių pristatė ypatingą apdovanojimą.
Reading time 1 minutes

Visas pasaulis jau įsitikino, kad Sasekso kunigaikštienės ir princo Harry žmonos Meghan Markle favoritė – mados namų „Givenchy“ dizainerė Clare Waight Keller. Šios britų dizainerės kurta suknele M. Markle puošėsi savo vestuvių dieną, taip pat ne kartą „Givenchy“ apdarus vilkėjo įvairiuose renginiuose.

 

2018 m. apdovanojimuose „British Fashion Awards“ geriausia metų moteriškos aprangos dizainere pripažinta Clare Waight Keller, taigi nenuostabu, kad prizą už laimėjimą jai įteikė viena garsiausių dizainerės gerbėjų kunigaikštienė M. Markle. Atsiimdama apdovanojimą dizainerė pasidžiaugė draugyste su Meghan, padėkojo jai už parodytą pasitikėjimą: „Meghan yra nuostabi moteris, džiaugiuosi pažinusi ją asmeniškai. Negalėčiau atsidėkoti pakankamai už jos pasitikėjimą ir man suteiktas galimybes.“

1544558178143069 hrh the duchess of sussex clare waight keller in givenchy haute coutur...

Apdovanojimų vakarą besilaukianti M. Markle vilkėjo elegantišką juodą „Givenchy“ suknelę, įvaizdį pagyvino auksu tviskančiais dizainerės Pippos Small aksesuarais. Nors daugelio įvertinta kaip viena stilingiausių renginio viešnių, kunigaikštienė netrukus sulaukė ir komentarų, jog ši apranga jau matyto karūnuotosios Danijos princesės Mary įvaizdžio kopija.
 

Beveik prieš dešimtmetį Danijos princesė Mary, viešėdama Vokietijoje, vilkėjo kone identišką tik trumpesnę juodą suknelę. Tąkart buvo pasipuošusi ir panašiais aksesuarais, plaukus surišusi į elegantišką kuodą – tokią šukuoseną „British Fashion Awards“ ceremonijai išsirinko ir M. Markle. Tai jau ne pirmas kartas, kai Sasekso kunigaikštienės įvaizdis lyginamas su karūnuotosios Danijos princesės Mary.

susiję straipsniai

Rekomenduojame