Moterys

77-erių aktorė Catherine Deneuve – naujas „Saint Laurent“ veidas

Garsioji prancūzų aktorė tapo mados namų „Saint Laurent“ reklaminės kampanijos veidu.
Reading time 1 minutes
Mados namų SAINT LAURENT nuotr.

Prieš kurį laiką sveikatos problemas įveikusi aktorė Catherine Deneuve tapo „Saint Laurent“ pavasario kampanijos žvaigžde. Su šiais mados namais ją sieja ilgametė draugystė – Catherine buvo dizainerio Yves'o Saint Laurent'o artima draugė ir mūza. Tai ji pirmoji įžvelgė prieštaringų vertinimų sulaukusio Y. Saint Laurent'o kostiumo „Le Smoking“ potencialą ir išdrįso juo pasipuošti, kai kitos moterys kostiumą nušvilpė kaip visišką stiliaus nesėkmę.

 

Spalio pabaigoje atšventusi 77-ąjį gimtadienį C. Deneuve buvo pakviesta jau ne pirmą kartą bendradarbiauti su „Saint Laurent“. Mados namų 2021 m. pavasario ir vasaros reklaminėje kampanijoje Catherine atrodo lyg tikra dama, ji vilki žvilgantį gyvačių odos efekto klasikinį lietpaltį.

1610550021404780 ysl catherine deneuve 1
Mados namų SAINT LAURENT nuotr.

C. Deneuve drabužinėje – ne vienas „Saint Laurent“ rūbas, ji turi tiek naujų, tiek vintažinių, kurtų dar paties Yves'o Saint Laurent'o. 2019 m. aukcione aktorė pardavė dalį savo „Saint Laurent“ rūbų kolekcijos – septintojo ir aštuntojo deš. mados namų kūrinius. Kai kuriuos parduotųjų rūbų Catherine vilkėjo filmų premjerose ir kituose raudonojo kilimo renginiuose. Ši kolekcija įkainota apytikriai milijonu JAV dolerių.

Catherine Deneuve Saint Laurent
1610550021909274 xra 164521974
„Musée Yves Saint Laurent Paris“ nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame