Moterys

50-metį švenčianti Claudia Schiffer sustabdė laiką - šiandien atrodo fantastiškai

Rugpjūčio 25 d. viena garsiausių visų laikų manekenių Claudia Schiffer mini 50-ąjį gimtadienį. Sveikiname!
Reading time 2 minutes
@claudiaschiffer / Instagram nuotr.

Turbūt vargiai rastume žmogų, negirdėjusį Claudios Schiffer vardo. Per trisdešimt karjeros metų jis tapo ne vien modelio, bet ir tiesiog gražios moters sinonimu – kine ir literatūroje, dainų tekstuose ir anekdotuose.

 

Bene ryškiausia praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio, supermodelių eros, žvaigždė įtraukta į Guinnesso rekordų knygą kaip daugiausia kartų ant žurnalų viršelių pabuvęs modelis.

 

O viso to galėjo ir nebūti, nes 1970 metų rugpjūčio 25 dieną mažame Vokietijos Reinbergo miestelyje gimusi Claudia norėjo tapti teisininke kaip tėtis. Ir net tada, kai 1987 metais Diuseldorfo diskotekoje ją pastebėjo ir į bandomąją fotosesiją Paryžiuje pakvietė „Metropolitan“ modelių agentūros įkūrėjas Michelis Levatonas, jos draugai, o ir pati Claudia, netikėjo, kad jai pavyks – buvo labai kukli ir bijojo viešumos. C. Schiffer prisimena, kaip negalėjo nustoti juoktis pirmąkart išgirdusi terminą „supermodelis“ – taip kvailai jis skambėjo. Tačiau vėliau teigia supratusi, kad būtent jis suteikė supergalių peržengti kompleksus, persikūnyti ir pasiekti daug daugiau, nei pati iš savęs tikėjosi.

 

Savo „fėja“ šioje pelenės istorijoje Claudia vadina Karlą Lagerfeldą, kuris, pasak pačios, pavertė ją iš nedrąsios vokietukės supermodeliu. Jo pageidavimu, Claudia tapo pirmuoju „Chanel“ podiumu (tuomet dar labai netvirtai) žengusiu fotomodeliu, o vėliau „Chanel“ veidu ir ilgamete Karlo Lagerfeldo mūza. 2008 metais legendinis dizaineris įkūnijo savo susižavėjimą C. Schiffer vieniems garsiausių šampano namų skirtame meno kūrinyje.

 

Visą Jurgos Jagminaitės straipsnį apie Claudią Schiffer rasite čia: Lofficiel.lt/moterys/claudia

 

Šiandien Claudia Schiffer sukako 50 metų ir, rodos, šiai gražuolei pavyko sustabdyti laiką. Ji viena tų moterų, kurios su metais tik gražėja. Įsitikinkite tuo patys!

susiję straipsniai

Rekomenduojame