Moterys

Popietė su paryžietiško stiliaus ikona Deborah Reyner Sebag

Kviečiame puodelio kavos su stilingąja prancūzaite Deborah Reyner Sebag - L’Officiel Paris“ aksesuarų skilties redaktore.
Reading time 6 minutes

Ji tokia, kokią įsivaizduojate. Iš pirmo žvilgsnio griežtoka, garantuotai – pasitikinti savimi ir užtikrinta, tačiau, pradėjus kalbėti, ji – miela, žaisminga ir tikra french chic. Su stiliste, gatvės stiliaus mergina, „L’Officiel Paris“ aksesuarų skilties redaktore ir tinklaraščio „The Daily Deb“ autore Deborah Reyner Sebag susipažinau švedų mados ženklo Stand pristatyme – taip išėjo, kad sėdėjome šalimais. Nieko keisto, juk abi atstovavome tam pačiam leidiniui „L’Officiel“, tik aš – Lietuvos, o ji – Paryžiaus.

Apie madą

Tobula dienos uniforma?

Dievinu klasikinių mėlynų ar juodų džinsų ir švarko derinį. Simplistiniai kokybiški marškinėliai – šiltajam sezonui ir kašmyras – žiemai.

 

Kiekvienos moters drabužinėje privalu turėti…

Oversized vyrišką švarką – visoms situacijoms, ypač tada, kai nežinai, ką rengtis, o įkvėpimas kažkur „išėjęs“.

 

Šiuolaikiniai mados ženklai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį?

Nanushka (@nanushka) – lengvai dėvimas, puikios medžiagos ir tobulos formos. Taip pat esu įsimylėjusi Rejina Pyo (@rejinapyo) ženklą iš Londono, nes taip, kaip jie modernizavo vintažo kryptį, – ypatinga. Gruziniškas MATERIAL Tbilisi taip pat mano favoritų lentynoje.

 

Prancūziška mergina – kokia ji?

Tai jos požiūris, laikysena, pasaulėjauta, gyvenimo būdas. Žinai, galvodama apie tai įsivaizduoju tas prancūzes, kurios atrodo chic su vyrišku švarku ir baltais marškiniais, ir visa tai – taip moteriška, lyg būtų įgimta, natūralu ir sukurta be jokių pastangų. Laikui nepavaldūs daiktai – tai irgi taip prancūziška…

1554283977726912 zalando paris the daily deb 20

Stiliaus ikonos…

Françoise Hardy – dėl jos intelektualaus, androgeniško stiliaus, tai – labai seksualu ir prancūziška.

 

Mėgstamiausios šiuo metu mados tendencijos?

Esu priklausoma nuo monochromo, gal tai #célinenostalgie?

 

Artimiausi širdžiai kvepalai?

„Fashionista“. Prisiekiu, jie taip ir vadinasi, tačiau aš tikrai nesirinkau jų dėl pavadinimo (juokiasi). Jų galima įsigyti tik Izraelyje, „Zielinski & Rozen“ parduotuvėje.

Joie de Vivre

Šiuo metu dažniausiai prancūzų moterų vartojami žodžiai yra…

Fashion month (mados mėnuo), chef-d’oeuvre (šedevras), authentique (autentiškas).

 

Kurios Paryžiaus vietos yra „tavo“?

Marė rajonas, kuriame gyvenau prieš susilaukdama vaikų. Jame esanti la Place des Vosges aikštė, les Quais de Seine (Senos upė) – ten vaikštau ir bėgioju savaitgaliais.

 

Paryžietiški restoranai, kuriuos dievini?

„Costes“ – nes čia gali „apsirengti“ ir šiaip labai cool.

„Le Voltaire“ – dėl prancūziškos virtuvės.

„Les deux abeilles“ – dėl „Caviar Kaspia“, nes dievinu lašišą, nors niekada nevalgau ikrų.

 

Trys miestai, į kuriuos visuomet norisi sugrįžti?

Niujorkas. Čia gyvenau prieš keturiolika metų, kai atlikau praktiką „Vogue US“. Niujorkas man turi tą „viskas įmanoma“ jausmą ir labai stiprią darbo energiją, o man tas labai priimtina. Niujorke jaučiuosi labai gerai.

 

Paryžius. Tai neišblėstanti meilė, nes čia gyvenu. Kiekvieną dieną mėgaujuosi nuostabia šio miesto architektūra ir visomis kultūrinėmis galimybėmis, kurias mes, prancūzai, čia turime. Žinoma, ir geras maistas.

 

Tel Avivas. Žinoma, todėl, kad susituokiau Izraelyje. Iš Paryžiaus labai paprasta nuskristi į šį miestą, tad mes dažnai tai darome, ypač ilgaisiais savaitgaliais. Šio miesto šviesa, maistas, oras – viskas tobula, išskyrus madą, bet ir tai man patinka – čia aš pailsiu nuo mados pasaulio.

1554284061629223 lnf 4062

Kaip atrodo ketvirtadienio ar penktadienio vakaras Paryžiuje?

Lygiai taip pat kaip ir diena su aukštakulniais. Kartais sugalvoji pasipuošti tiesiog pietums, tačiau dažniausiai Paryžiaus gyventojai net ir vakare rengiasi gana paprastai, nepersistengia. Tiesiog džinsai ir marškinėliai – jie puikiai tinka geram vakarui. Tik neišsigąskite, dėl puošnesnės eilutės mes į rankinę įsimesime įdomesnius auskarus ir aukštakulnius, dekoruotus kristalais.

 

Nors dabar laikai šiek tiek keičiasi. Pastebėjau, kad prancūzės įdeda daugiau pastangų į savo stilių ir taip, kaip jos atrodo. Galbūt mes patapome „Instagram“ aukos? Bet, apskritai, manau, apranga turi priklausyti nuo nuotaikos ir vietos.

 

Tobula prancūziška muzika žavingam soirée?

„Papooz“ ir Estelle.

Darbas mados srityje

Pirmasis Tavo darbas mados srityje?

Praktika Lanvin mados namuose.

 

Dirbi aksesuarų stiliste „L’Officiel Paris“, kaip visa tai atrodo?

Jau trečius metus „L’Officiel“ dirbu kaip laisvai samdoma stilistė. Esu atsakinga už aksesuarų skiltį žurnale. Taigi redakcijoje mane sutiksite gal kartą ar du per mėnesį. Dažniau laiką leidžiu susitikdama su prekių ženklų atstovais ir atrinkinėdama aksesuarus, kuriuos norime kiekvieną mėnesį parodyti savo skaitytojams.

 

Ar darbas lemia tai, kaip atrodai?

Žinoma. Ypač mados savaičių metu – tuomet kaip niekada daug dėmesio skiriu savo aprangai.

1554284110600691 3209603f da27 4f5b b8bd 832f119fe92c1554284113662364 img 2350

Kokios savybės reikalingos geram stilistui?

Tai subjektyvu, tačiau asmeniškai aš visuomet savęs paklausiu: „Ar aš tai apsivilkčiau?“

 

Kas labiausiai patinka mados stilistės darbe?

Dinamiškumas. Tai, kad visuomet dirbame su naujomis istorijomis, viskas nuolatos keičiasi.

 

Ką veiki, kai nedirbi?

Leidžiu laiką su savo dviem sūnumis ir vyru. Savaitgalius visuomet leidžiame kartu. Sportuojame, pietaujame, žaidžiame, kalbame. Kiekvieną vakarą skaitau savo sūnums ir stipriai apkabinu prieš jiems užmiegant.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame