Moterys

Džinsai vėl šturmuoja mados pasaulį, kokie madingiausi šiandien?

Prisiminkime denimą, nuo džinsų, džinsinių kombinezonų iki švarkelių ar net kostiumų. Kas madinga šiandien?
Reading time 1 minutes
Gatvės mada, Lofficiel.com.tr nuotr.

Dažnas vienu patogiausių derinių įvardytų džinsus ir trikotažinius marškinėlius - tai neįpareigojanti ir judesių nevaržanti apranga, puikiai tinkanti daugeliu situacijų. Su sportiniais bateliais toks derinys yra nepakeičiamas laisvalaikiu ar paprastą dieną, o su aukštakulniais (arba elegantiškais bateliais) ir klasikiniu švarku tinkamas darbe ar vakarėlyje. Tačiau džinsa ir džinsiniai drabužiai karaliauja ne tik komforto, universalumo kategorijoje, bet ir šiandieninių tendencijų gretose.

 

Pastaruoju metu dizaineriai siūlo vis drąsesnius ir vintažinio stiliaus įkvėptus denimo drabužių variantus. Džinsai ekstremaliai platėja, kiti trumpėja - paverčiami kelius siekiančiais šortais, grįžta džinsinių kiulotų mada, taip pat populiarūs pasiūti iš nedidelių detalių su akcentuotomis siūlėmis priekyje. Naujose pavasario ir vasaros kolekcijose išvysite priekyje ties liemeniu klostytų modelių, spalvotų džinsų, atgimimą išgyvena denimo kombinezonai, nuo... iki... džinsiniai deriniai, pavyzdžiui, kelnių kostiumai, denimo korsetai, safario stiliaus švarkai didelėmis kišenėmis ir plačiais diržais. 

 

Atrinkome gatvės mados nuotraukas, kuriuose pamatysite madingiausius džinsų bei denimo drabužių modelius ir pasiūlymus, su kuo tokius drabužius derinti:

/

Lofficiel.com.tr nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame