Moterys

Itin madingas ir moteriškumą pabrėžiantis derinys

Šį kartą prisiminkime dailių midi ilgio suknelių ir stilingų ilgaaulių derinius.
Reading time 2 minutes
Tatiana Korsakova, Vida Press nuotr.

Suknelė iki kelių ar žemiau kelių? Tai – jūsų pasirinkimas, bet nepamirškite, kad jis priklauso ir nuo batų ilgio. Pagrindinė tokio derinio taisyklė paprasta – suknelė turi dengti batus. Todėl, kuo trumpesnė suknelė, tuo ilgesni batai.

 

Šį sezoną itin madingi ilgaauliai plačiu standžios odos aulu arba kiek sukritusiu. Jeigu ieškote ilgaaulių virš kelių, taip pat dairykitės platesniu aulu – kojinių tipo ilgaauliai, karaliavę prieš kelis sezonus, jau traukiasi iš mados padangės. Nors vis dar populiarūs batai smailu ar migdolo formos priekiu, nesibaiminkite pasimatuoti ir pastarojo meto žvaigždės – avalynės kvadratinėmis „noselėmis“.

Suknelių tendencijose karaliauja midi ilgis ir moterišką figūrą pabrėžiantis siluetas – diržu ar kaspinu sujuostas liemuo ir platėjantis sijonas. Madingas 8-ojo deš. stilius, kuriam būdingi lengvi plazdantys audiniai, uždara apykaklė, surišama ilgu kaspinu, apdailos raukiniai, blizgesys. Kita tendencija – minimalistinio stiliaus dekonstruoto silueto suknelės, pavyzdžiui, asimetriška apačia ar rankovėmis. Verta paminėti audinio persukimus ir mazgus ties liemeniu, tai dar vienas stilingas akcentas.

Kalbant apie raštus, gėlėta ar vienspalvė suknelė, rudi batai ar gyvatės rašto imitacija – ne taip ir svarbu, nes viskas priklauso tik nuo jūsų norų. Tik prisiminkite, kad stilistiškai suvaldyti lengviau bus vienspalvius derinius arba tokius, kuriuose dominuos vienas elementas, pavyzdžiui, raštuota suknelė ir neutralios spalvos avalynė. Jeigu įvaizdžiui trūksta šarmo, visuomet galite pasipuošti įdomesniais aksesuarais: marga skarele, elegantiška skrybėle, originalia rankine ar ryškiau pasidažyti lūpas.

Rūbų ir aksesuarų nuotraukos - Net-a-Porter.com

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame