Moterys

„DVF Awards 2019“ K.Perry paskelbta labiausiai įkvepiančia moterimi

Kasmetiniuose dizainerės Dianos von Furstenberg ir Diller-von Furstenbergų šeimos fondo rengiamuose apdovanojimuose pagerbtos ypatingos moterys, kurios įkvepia nepasiduoti, kovoti ir keisti savo gyvenimus kitas.
Reading time 1 minutes
Instagram / @katyperry nuotr.

Apdovanojimai „DVF Awards“ rengiami jau nuo 2010 metų, jais siekiama stiprinti moterų balsą pasaulyje, siekti lygių teisių, įkvėpti pokyčiams tas, kurios bijo naujos pradžios, ir skatinti visuomenę kalbėti apie moterų problemas garsiai. Ši ceremonija yra tarptautinės konferencijos „Women in the World“ dalis, kiekvienais metais apdovanojimai rengiami Niujorke, kur pagerbiamos metų asmenybėmis išrinktos moterys. Penkioms renginyje pagerbtoms moterims Diller-von Furstenbergų šeimos fondas skiria po 50 tūkst. dolerių, kuriuos jos gali skirti pasirinktai pelno nesiekiančiai organizacijai ir taip tęsti savo pradėtą filantropinę veiklą.

 

Šįmet į įtakingiausių moterų penketuką pateko dainininkė Katy Perry, teisininkė Anita F. Hill, žmogaus teisių gynimo aktyvistė Nadia Murad, mokymo centro Jordanijoje „The Alchemist Lab“ įkūrėja Hadeel Mustafa Anabtawi ir aktyvistė bei pelno nesiekiančios organizacijos „A New Way of Life“ įkūrėja Susan Burton.

 

K. Perry tituluota labiausiai įkvepiančia metų moterimi, atlikėja nuolat kovoja už LGBT teises, lyčių lygybę ir toleranciją pasaulyje. Teisininkė A. F. Hill pagerbta gyvenimo lyderystės apdovanojimu, N. Murad ir H. Mustafa Anabtawi įteikti „DVF Awards“ apdovanojimai už tarptautinę veiklą, o S. Burton atiteko „The People’s Voice“ titulas.

 

Iškilmingame „DVF Awards“ vakare dalyvavo apdovanojimų organizatorė ir pasaulinio garso dizainerė Diane von Furstenberg, metų moterų penketukas ir kiti garsūs veidai: aktorės Allison Williams, Julia Stiles, modeliai Jessica Hart, Coco Rocha, verslininkė Nicky Hilton Rothschild, atlikėjos Chloe X Halle.

susiję straipsniai

Rekomenduojame