Moterys

7 įkvepiančios dizainerės Diane Von Fürstenberg gyvenimo pamokos

Žymi mados dizainerė dalijasi savo įžvalgomis, kurias verta prisiminti.
Reading time 2 minutes
Diane Von Furstenberg, 1977 m., Penske Media, REX, Shutterstock nuotr.

Diane Von Fürstenberg – belgų mados dizainerė, išpopuliarėjusi po vestuvių su kunigaikščiu Egonu von Fürstenbergu 1969 m. Vienas garsiausių Diane kūrinių – itin patogi, šiuolaikiška ir skirtingų figūrų moterims tinkanti sujuosiama suknelė. Šios dizainerės gyvenime būta ir pakilimų ir nuosmukių, tačiau net ir sunkiausiomis situacijomis ji nepasiduodavo, o šiandien Diane yra viena įtakingiausių mados pasaulio moterų, siekianti padėti ir kitoms. „L'Officiel“ dalijasi 7 Diane Von Fürstenberg gyvenimiškomis pamokomis, kurias verta įsidėmėti.

1. Atsakomybė už savo veiksmus - pats patraukliausias dalykas

Vadovavimas – tai atsidavimas sau. Priimkite savo pažeidžiamumą ir trūkumus, kad galėtumėte sąžiningai susidoroti su iššūkiais. Tai ilgainiui įkvėps ir kitus.

2. Įsiklausykite į savo intuiciją

Dažnai girdime skirtingas nuomones, kaip išspręsti vieną ar kitą problemą, tačiau dienos pabaigoje vienintelis žmogus, kurio turėtumėte klausyti, esate jūs pats.

1603700703251598 dvf lofficiel mexico
Diane Von Furstenberg, 1970 m., Shutterstock nuotr.

3. Pakeiskite savo verslo modelį

Labai svarbu gebėti reguliariai iš naujo įvertinti tradicinę verslo praktiką ir rasti sprendimus, kaip verslą pritaikyti besikeičiančio pasaulio kontekste. Pavyzdžiui, dabar aktualus pokytis – virtualiosios realybės pritaikymas.

4. Nepasiduokite abejonėms

Kai abejojate savo jėgomis, jokiu būdu neatsiduokite šiai baimei. Jeigu vidines jėgas skirsite abejonėms gvildenti, užkirsite kelią savo svajonių įgyvendinimui. Pasitikėkite savimi ir eikite savojo tikslo link kad ir kaip sunku bebūtų.

5. Nėra nėko pastovaus

Negalime būti laimingi visą laiką. Gyvenimas gali pasikeisti per sekundę ir, susidūrus su iššūkiais, belieka tik pradėti iš naujo.

1603700703513909 cdn 3.expansion
Diane Von Furstenberg, 1970 m., Shutterstock nuotr.

6. Gyvenimas - nuolat evoliucionuojantis projektas

Pasitelkite savo nuolat didėjančią patirtį kaip vieną priemonių savo gyvenimo gerovei kurti. Tai padės puoselėti svarbiausius santykius, kurie tęsis visą gyvenimą – santykius su savimi.

7. Suvokite savo stiprybes

Žinodami savo stipriąsias puses ir jomis pasinaudodami ne tik sunkiomis akimirkomis, galėsite jas pritaikyti visose gyvenimo situacijose. Todėl skirtkite laiko įvertinti, kokios yra jūsų stiprybės.

susiję straipsniai

Rekomenduojame