Moterys

Billie Eilish: visuomet rengiuosi taip, lyg būčiau scenoje

Per metus pasauline popmuzikos žvaigžde tapusi jaunoji atlikėja Billie Eilish gabi ne tik muzikai, bet ir išsiskiria savo stiliaus pojūčiu. Tarsi pagrindine įvaizdžio detale tapusi ryški neoninė žalia, „oversize” silueto drabužiai, masyvūs papuošalai ar kontrastingų spalvų futuristiniai akiniai – visa tai Billie įvaizdžio dalis.
Reading time 2 minutes
@billieeilish / Instagram nuotr.

Ypač pamėgusi laisvų marškinėlių bei šortų derinius, kurie dažniausiai išsiskiria raštuotomis medžiagomis, atlikėja savo įvaizdžiu suformuoja nuomonę, kad esminė jos stiliaus taisyklė – patogumas. Louis Vuitton, Gucci, Balenciaga, o dabar jau ir klasikinis Chanel – labiausiai pamėgti mados namų vardai, kurie B. Eilish deriniuose tarsi atsiskleidžia naujai. Žengdama raudonuoju kilimu Billie nebijo nuo galvos iki kojų vilkėti monogramomis margintus garsiausių prekės ženklų drabužius. Viename interviu atlikėja teigė: „Drabužių sluoksniavimas ir dar kartą – sluoksniai. Noriu būti paslaptinga, – sakė ji. – Jūs nežinote, ką vilkiu apačioje, jūs nežinote, kas yra viršuje.“ Argi neįdomu?

 

Viskas, kas susiję su šia mergina, tampa unikalu. Dainų tekstai, kurie įtraukia klausytoją, formuojamas statusas tarp geriausiai žinomų pasaulio atlikėjų ir, žinoma, stilius. Paklausta apie savo kasdienę aprangą, Billie sako: „Iš tikrųjų mano kasdienė apranga ir apranga koncertuose ar renginiuose nesiskiria. Visuomet rengiuosi taip, lyg būčiau scenoje. Labai mėgstu itin pigius drabužius ar aksesuarus derinti su dizainerių kuriamais rūbais. Kūrybiškumas – neatsiejama mano įvaizdžio dalis. Galiu kelnes mūvėti ant rankų, o rankovę pritaikyti kaip galvos apdangalą. Mane galite pamatyti ir avinčią skirtingus batus. Mada ir stilius mane įkvepia. Kuriu ir savo drabužius, negali žinoti, galbūt vieną dieną išvysite ir mano drabužių liniją.“

Androgeniškumas, nusistovėjusių taisyklių laužymas jos stiliuje koja kojon žengia su saviraiškos bei laisvės era. Be to, toks aprangos pasirinkimas turi aiškiai suformuotą atsakymą ir Billie nuomonę: moterys ir vyrai turi teisę jaustis patogiai savo kūne. Laisvi drabužiai tarsi užkerta kelią kritikai, kuri susijusi su kūno linijomis.“ Taip niekas negali turėti nuomonės“, – teigia ji.

susiję straipsniai

Rekomenduojame