Moterys

Karalienė Elžbieta II prisideda prie modernėjančio mados pasaulio – atsisako kailių

Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II keičia gyvenimo būdą – nuo šiol jos parangoje nebeliks natūralaus kailio.
Reading time 1 minutes
The Royal Family nuotr.

Kai ne vieni garsūs mados namai paskelbė keičiantys požiūrį dėl natūralaus kailio ir atsisakė jį naudoti savo kolekcijose, atėjo metas pasisakyti ir karalienei Elžbietai II. Pasak jos asistentės Angelos Kelly, karalienė turi daugybę natūralaus kailio kailinių, apsiaustų ir aksesuarų, tačiau viso to buvo nuspręsta atsisakyti, nes modernėjančiame pasaulyje neturėtų likti vietos „žiaurios“ kilmės produktams. Minima, kad tikrus kailius nuo šiol karalienės spintoje atstos dirbtinio kailio rūbai.

 

Tiesa, kol kas nežinoma, ar ši taisyklė bus taikoma ir oficialiems drabužiams, kuriuos Elžbieta II vilki valstybinėmis progoms (karalienės rūbų spintoje yra keli istoriniai natūralaus kailio daiktai). Vis dėlto pasirinkimas atsisakyti natūralaus kailio yra tikrai drąsus ir naujas žingsnis teisinga kryptimi.

 

Komentuodamas pareiškimą, PETA tarptautinių programų direktorius Mimi Bekhti sakė: „PETA pareigūnai kelia taurę džino ir džiaugiasi karalienės sprendimu atsisakyti natūralaus kailio. Ši naujoji politika yra ir naujųjų laikų ženklas, nes jau 95% britų visuomenės taip pat atsisako dėvėti tikrą kailį“.

 

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame