Moterys

Besilaukianti Gigi Hadid naujose nuotraukose tiesiog švyti

Manekenė Gigi Hadid po ilgo nesirodymo viešumoje pasidalijo savo nuotraukomis instagrame.
Reading time 1 minutes
Gigi Hadid, Vida Press nuotr.

Jau rugsėjį 25-erių supermodelis Gigi Hadid ir jos mylimasis dainininkas Zaynas Malikas turėtų pasitikti savo pirmagimį. Besilaukianti Gigi po ilgo nesirodymo viešumoje pasidalijo savo nuotraukomis instagrame – manekenė pozavo vilkėdama lengvas plazdančias sukneles, išryškinusias apvalų pilvuką. Tai pirmosios viešos jos nuotraukos, kuriose matosi merginos nėštumas.

 

„Daugelis klausia, kodėl laukdamasi taip mažai bendrauju su gerbėjais socialiniuose tinkluose ir nesidaliju savo kasdienybe. Laukiuosi pasaulinės pandemijos metu, todėl manau, kad pasaulyje mano nėštumas tikrai nėra svarbiausias dalykas“, - sakė G. Hadid. Ji taip pat pabrėžė, kad vaikelio laukimasis, nepaisant to, kad yra žinomas modelis, turėtų išlikti privatus: „Dabartinėmis gyvenimo akimirkomis dalijuosi su savo šeima ir draugais, o socialinių tinklų sekėjus norėčiau paskatinti susitelkti į kitus dalykus, saugoti save ir artimuosius.“

 

Naujuose kadruose besilaukianti Gigi švytėte švyti, ją įamžino mados fotografų duetas „Luigi and Iango“, papuošė mados redaktorė Gabriella Karefa-Johnson, o makiažą sukūrė draugė Erin Parsons.

susiję straipsniai

Rekomenduojame