Moterys

Alessandro Michele pristatė „Gucci“ pokyčius, kurie pakeis mados pasaulį

Italų mados namai „Gucci“ pranešė priimantys naujus sprendimus, kurie turėtų sumažinti mados pramonės neigiamą efektą Žemei.
Reading time 1 minutes

Prasidėjus COVID-19 protrūkiui, žmonių mąstymas, įpročiai ir elgesys pradėjo keistis visame pasaulyje, tad mados industrija dabar bando įvertinti tokių pokyčių rezultatus. „Gucci“ kūrybos vadovas Alessandro Michele pareiškė, kad vieni garsiausių Italijos mados namų priėmė naujus sprendimus, kaip toliau bus organizuojama įmonės veikla. Dabar „Gucci“ pristatys sezonų neapibrėžtas kolekcijas, o pristatymai vyks tik du kartus per metus.

 

„Mūsų neatsargūs veiksmai sudegino namą, kuriame gyvename. Galvojome tik apie save, pamiršę gamtą, manėme, kad mums priklauso viskas. Iššvaistėme išteklius ir padarėme siaubingą žalą aplinkai. Bjaurus godumas sunaikino harmoniją, rūpestį ir ryšį su gamta. Sunaikinome gyvenimo šventumą, pamiršdami, kad esame tik dar viena rūšis“, - apie pastarojo pusmečio įvykius, pristatydamas „Gucci“ pokyčius, kalbėjo Alessandro.

 

„Gucci“ ketina sutelkti dėmesį į ilgalaikius sprendimus, padėsiančius atitaisyti pramonės sukeltas problemas ir žalą pasauliui, o A. Michele ragina prie pokyčių prisidėti ir kitus prekių ženklus.

susiję straipsniai

Rekomenduojame