Moterys

Heidi Klum – supermodelis su verslininko gyslele, susikrovęs 100 mln. vertės turtą

Žinai, kad kažko pasiekei, kai Helovino vakarėliui gali persirengti... savimi. Ir nors persikūnijimo srityje Heidi Klum išradingumo stokos tikrai neprikiši, 2016-aisiais ji taip ir padarė.
Reading time 6 minutes

Tiesa, tąkart kilstelėjo savo kostiumą į naują lygį, pasirodžiusi ant raudonojo kilimo su dar penkiais savo pačios klonais. Po vieną kiekvienai iš modelio, aktorės, televizijos laidų vedėjos ir prodiuserės, verslininkės, dizainerės ir tikrosios Heidi asmenybių?

 

Į paties modelio kasmet rengiamą vieną laukiamiausių Helovino vakarėlių šešios Heidi buvo atgaben-tos medinėje dėžėje su užrašu „Pagaminta Vokietijoje“, taip atiduodant duoklę jos gimtinei. Heidi Klum gimė Šiaurės vakarų Vokietijos mieste Bergiš Gladbache 1973 metų birželio 1 dieną.

Heidi #1

Jos modelio karjera prasidėjo 1992 metais, po pergalės Vokietijoje vykusiame „Model’92“ konkurse. Draugės paskatinta dalyvauti Heidi aplenkė net 25 tūkstančius dalyvių, laimėjo 300 tūkstančių JAV dolerių kontraktą su „Metropolitan Models New York“ agentūra ir išvyko siekti modelio karjeros į Jungtines Amerikos Valstijas. Pasaulinės šlovės Heidi sulaukė po to, kai pasirodė ant „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršelio bei tapo pirmuoju vokiečių kilmės „Victoria’s Secret“ angelu. Pasak pačios H. Klum, po pasirodymo šiame šou ji gavo „The Body“ pravardę. Mados pasaulyje su šia pravarde tradiciškai siejama Elle Mcpherson, kuri net ketino ginti savo teises į ją teisme po to, kai Heidi tapo „Victoria’s Secret“ apatinių drabužių linijos „The Body“ kampanijos veidu. Tačiau vėliau numojo į viską ranka, kaip pati teigia, įkalbėta Dalai Lamos.

Heidi #2

Tapusią atpažįstamu modeliu, Heidi netruko pastebėti ir Holivudo prodiuseriai. Nuo 1998 metų ji pasirodė daugiau nei dvidešimtyje filmų, televizijos serialų ir muzikinių vaizdo klipų. Filme „Kirpėjų čempionatas“ („Blow Dry“) vaidino įnoringą modelį šalia tokių žvaigždžių kaip Alanas Rickmanas ir Natasha Richardson. Juostoje „Užburtoji Ela“ („Ella Enchanted“) pirmąkart susidūrė su Anne Hathaway (antrąkart jiedvi susitiko filme „Ir velnias dėvi „Prada“). O „Auksiniu gaubliu“ ir „Emmy“ apdovanotame televizijos filme „Peterio Selerso gyvenimas ir mirtis“ („The Life and Death of Peter Sellers“) atliko aktorės ir sekso simbolio Ursulos Andress vaidmenį. H. Klum taip pat filmavosi serialuose „Seksas ir miestas“, „CSI“, „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“ bei „Nusivylusios namų šeimininkės“. Tiesa, dažniausiai tai tebuvo „cameo“ pasirodymai. Heidi televizijos laidų vedėjos bei prodiuserės karjera kur kas įspūdingesnė.

Heidi #3

2004 metais ji tapo realybės projekto „Podiumas“ („Project Runway“), kuriame dizaineriai varžosi dėl galimybės pristatyti savo kolekciją Niujorko mados savaitėje, vedėja, teisėja ir prodiusere. Jau septyniolika sezonų trunkantis projektas kasmet nominuojamas „Emmy“. Vieną jų geriausio realybės šou vedėjo kategorijoje H. Klum pelnė 2013-aisiais.

 

Šiemet buvo pranešta, kad projekte „Podiumas“ Heidi nebedalyvaus, tačiau ištikimi gerbėjai galės ją pamatyti naujame panašaus formato „Amazon Video“ šou. Ne mažiau nusisekę ir kiti televiziniai Heidi projektai: vokiškasis „Modeliai“ („Germany’s Next Top Model“), kuriame ji taip pat atlieka vedėjos, teisėjos ir prodiuserės vaidmenį, bei „Amerikos talentai“ („America’s Got Talent“) – jame Heidi užėmė Sharon Osbourne vietą ant vertintojų pakylos. Dėl šių projektų H. Klum palengva persikraustė iš „Forbes“ skelbiamų daugiausia uždirbančių modelių dešimtukų į daugiausia uždirbančių televizijos vedėjų sąrašus.

Heidi #4

Dar 2008 metais žurnalas „Forbes“ skelbė H. Klum daugiausia uždirbančiu supermodeliu. Tačiau 2011-aisiais, įvertinęs Heidi uždarbį 20 milijonų dolerių per metus ir skyręs jai antrąją vietą, „Forbes“ pastebėjo, kad trylika metų ant „Victoria’s Secret“ podiumo trukusią karjerą baigusią Heidi derėtų vertinti labiau kaip verslininkę nei modelį. Į tai Heidi atsakė: „Mėgstu modelio darbą, tačiau jei keturiolika valandų stoviu prieš kameras, reiškia nieko neveikiu galva.“

 

Šiuo metu Heidi turtas vertinamas daugiau nei 100 milijonų JAV dolerių. Jį padėjo sukaupti bendradarbiavimas su tokiomis „kasdieniškomis“ kompanijomis kaip „McDonald’s“, „Coca Cola“, „Volkswagen“, „H&M“, „Nike“ bei „American Express“. Tačiau bene labiausiai stebinantis, bet kartu ir abiem pusėms sėkmingiausias – jos bendradarbiavimas su gimtosios Vokietijos kompanija „Lidl“. H. Klum vardo linijos drabužiai gal ir nekainuoja daug, tačiau papildo jos sąskaitą milijonais, kuriuos „Lidl“ moka už bendradarbiavimą kuriant jų dizainą ir reklamą.

Heidi #5

Prieš tapdama modeliu svajojo studijuoti dizainą. Ir nors dėl modelio karjeros studijų atsisakė, vėliau pasiekta pasaulinė šlovė suteikė ne vieną galimybę prie jo prisiliesti (juk viskas, prie ko prisiliečia Heidi, virsta auksu). Pirmą kartą savo kaip dizainerės jėgas išbandė kurdama drabužių bei batų kolekcijas tokioms „prieinamoms“ vokiečių kompanijoms kaip „Otto“ ir „Birkenstock“.

 

Vėliau kūrė juvelyriką kompanijai „Mouwad“ (ši kompanija daug metų bendradarbiauja su „Victoria’s Secret“ kuriant prabangiąsias, brangakmeniais nusagstytas „Fantasy Bra“ liemenėles). Pati Heidi turi dvejus savo vardo kvepalus, makiažo, apatinių bei maudymosi drabužių linijas ir dvi drabužių nėščiosioms linijas. Pastarąsias sukūrė pasigedusi stilingų drabužių savo pačios keturių nėštumų metu.

Heidi #6

Tvirtina, kad, nepaisant sėkmės mados ir verslo pasaulyje, tikruoju jos prioritetu visada buvo šeima. Deja, pirmoji santuoka su plaukų stilistu Ricu Pipino truko neilgai, vaikų pora nesusilaukė. Pirmąkart Heidi pastojo susitikinėdama su verslininku ir supermodelių medžiotoju Flavio Briatore.

 

Tačiau dukros Leni gimdyme 2004-aisiais dalyvavo jau kitas Heidi mylimasis – atlikėjas Sealas, kurį ir laiko tikruoju dukters tėvu. Pora susituokė 2005 metais Meksikos pliaže ir drauge susilaukė dar trijų vaikų: sūnų Henry Günther Ademolos Dashtu Samuelio bei Johano Riley Fyodoro Taiwo Samuelio ir dukters Lou Sulolos Samuel. Kol buvo susituokę, Heidi ir Sealas nevengė demonstruoti jausmų ir kasmet atnaujindavo vedybų įžadus, deja, 2012 metais idealia laikyta pora pranešė apie skyrybas.

 

Po dar dviejų nesėkmingų romanų (su savo asmens sargybiniu Martinu Kirstenu bei galerininku Vito Schnabeliu) Heidi vėl jaučiasi pakylėta naujos meilės ir tvirtina, kad pagaliau tai ji – tikroji. 2018 metų gegužę modelis pradėjo susitikinėti su šešiolika metų jaunesniu tautiečiu, grupės „Tokyo Hotel“ gitaristu Tomu Haulitzu

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame