Moterys

Iris Apfel – 97-erių modelis ir Kate Moss kolegė

Iris Apfel – ikoniniais apskritais akiniais pasipuošusi dama, mados pasaulyje išgarsėjusi išskirtiniu stiliumi. Šiandien ji ne tik pasaulinė „fashionista“, bet ir agentūrai priklausantis modelis.
Reading time 1 minutes
Nuotrauka - @jamesmollison

Dabar, būdama 97-erių, Iris Apfel pasirašė kontraktą su ta pačia modelių agentūra, kuriai priklauso ir brazilų supermodelis Gisele Bündchen – „IMG Models“. Tai viena didžiausių modelių agentūrų, jos vardą pristato ir kitos it merginos: Bella ir Gigi Hadid, Ashley Graham, Lara Stone, Elsa Hosk, Chanel Iman, praėjusių metų pabaigoje už atlikėjo Justino Bieberio ištekėjusi Hailey Bieber (buvusi Baldwin), Kaia Gerber, Karlie Kloss bei Kate Moss.

 

Šiandien Iris vardas žinomas visame pasaulyje. Ji – interjero ir mados dizainerė, niujorkietė stileiva, o iki pilnos laimės – oficialiai ir modelis. I. Apfel „Instagram“ paskyrą seka per 1,2 milijono gerbėjų, ji yra sukūrusi bendras kolekcijas su įvairiais mados ir grožio ženklais, tapusi kosmetikos giganto „MAC“ veidu (su juo sukūrusi bendrą makiažo priemonių kolekciją, kuri buvo išparduota akimirksniu). Taip pat įkvėpusi kino kūrėjus, apie ją sukurtas dokumentinis filmas „Iris“, išleista jos pačios rašyta knyga „Iris Apfel: Accidental Icon“, o pagal ekstravagantiškosios močiutės įvaizdį pagaminta lėlių Barbių kolekcija.

susiję straipsniai

Rekomenduojame