Moterys

Dizainerė pataria, kaip išleistuvėms išsirinkti tinkamiausią aprangą

Išleistuvės – viena įsimintiniausių ir smagiausių švenčių. Simbolinis atsisveikinimas su dvyliką metų trukusiu svarbiu gyvenimo etapu. Dažniausiai būtent išleistuvių pokyliui merginos įsigija savo pirmąją tikrąją proginę suknelę.
Reading time 3 minutes

Kaip šiai šventei išsirinkti tinkamiausią aprangą abiturientėms pataria D.EFECT prekinio ženklo dizainerė Eglė Žiemytė:

Suknelė ne vienai progai

 

„Mano kūrybos pamatinė žinutė – tvarumas. Todėl aš visuomet esu už sąmoningą vartojimą, už kokybišką lėtą madą. Visų pirma, siūlyčiau rinktis tokį modelį, kuris tiktų ir išleistuvių šventei, ir dėvėjimui ateityje. Labai rekomenduoju atsisakyti sintetinio pluošto, kuris yra visiškai nepralaidus orui, smarkiai elektrinasi ir yra nedraugiškas kūno odai. Siūlau rinktis laisvo, tiesaus ar trapecijos formos suknelę, kuri būtų pasiūta iš kokybiško audinio. Prie bendro įvaizdžio derinamas lengvas makiažas, subtili šukuosena, aukštakulniai sukurs šventinę nuotaiką. Ateityje tokią suknelę galėsite dėvėti ir be jokių įpareigojančių progų: su žemakulniais ar sportiniais bateliais, klasikiniu ar džinsiniu švarku. Taigi, taisyklė numeris vienas – silueto universalumas ir kokybiškas audinys.“

Šių metų tendencijos

„Šiais metais itin aktuali retro stilistika. Galima drąsiai rinktis originaliomis detalėmis išsiskiriančias sukneles. A formos siluetas, išdidintos rankovės, margi audiniai, midi ilgis – visa tai labai aktualu šį sezoną. Jaunoms merginoms labai rekomenduoju rinktis margintus audinius. Tai ne tik madinga, bet ir suteikia įvaizdžiui žaismingumo. Šį sezoną labai aktualūs smulkūs raštai, žirniukai, langeliai.

 

Renkantis spalvą tendencijos nėra pagrindinis akcentas. Kur kas svarbiau atkreipti dėmesį į plaukų, odos bei akių atspalvį. Kaip taisyklė, tamsiaplaukėms labiausiai tinka ryškesnės, sodresnės spalvos, tokios kaip: smaragdo žaluma, koralinė rausva, vyno raudona. Šviesių plaukų merginoms puikiai dera pastelinės spalvos: švelniai geltona, mėtų, o mėlynų akių panelėms tobulai tiks dangaus žydrumo atspalviai.“

1556266241428829 d.efect88234 finished small1556266247075406 d.efect86064 finished

Jaunystės šventė

„Išleistuvių metu švenčiamas ne tik mokyklos baigimas, bet ir pati jaunystė. Todėl nereikia stengtis atrodyti per brandžiai, ne pagal metus. Taip pat rekomenduočiau atsisakyti itin atvirų suknelių. Jeigu visgi yra didelis noras demonstruoti savo patraukliausias kūno vietas, tai derėtų daryti labai subtiliai,” - šypsosi dizainerė. “Svarbu vadovautis paprasta taisykle – jeigu suknelė išryškina ar atidengia krūtinės zoną, tuomet ji turėtų būti midi ilgio. Ir atvirkščiai – jeigu rodome kojas, dekolte reikėtų pridengti. Visuomet pasirinkite vieną zoną, kurią norite pabrėžti. Labai subtilu ir elegantiška atidengti pečių liniją: atrodysite iš tiesų skoningai,“ - pataria Eglė Žiemytė.

1556266282064148 d.efect84621 finished

Patogumas ir komfortas visos šventės metu

„Kaip taisyklė, išleistuvių šventėje daug šokama, judama, todėl suknelė turėtų būti patogi. Ilgis visiškai nesvarbus, svarbiausia laisvė judesiams. Matuojantis suknelę visuomet rekomenduoju pajudėti, pamėginti atsisėsti, atsistoti, tam, kad suprastumėte, ar tikrai visą vakarą bus patogu vilkėti šį rūbą. Siūlau atsisakyti itin prigludusių suknelių, kurios trukdytų mėgautis šokiais. Labai svarbu atkreipti dėmesį ir į audinio glamžumą. Esminis mano patarimas – išlikti savimi. Išsirinkite tokią suknelę, kuri iš tikrųjų patiktų ir tiktų būtent Jums, paryškintų jaunystės grožį ir kurią mielai dėvėsite dar ne kartą“, - patarė dizainerė.

1556266319565938 d.efect85680 finished1556266319667568 d.efect85954 finished
1556266324800417 d.efect89019 finished small1556266335237725 d.efect87548 finished small

Prekės ženklo nuotraukos

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame