Moterys

„Jacquemus“ naujos kolekcijos veidu tapo žavinga dizainerio močiutė

Instagrame dizaineris Simonas Porte Jacquemus pasidalino savo naujausiomis mados nuotraukomis, kuriose vilkėdama jo kurtus drabužius pozavo dizainerio močiutė Liline. Tai dar vienas įrodymas, kad madai amžius nesvarbus.
Reading time 2 minutes
© Instagram @jacquemus

Prancūzų dizaineris jau ne pirmą kartą savo kurtą madą pateikia netikėtais kampais - jo mados namų instagramo puslapyje gausu originalių kadrų. Norėdamas suteikti daugiau tikrumo savo 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcijai, pavadintai „Le Coup de Soleil“, S. P. Jacquemus pakvietė kolekcijos veidu tapti jam brangų žmogų – savo močiutę Liline. „Instagram“ dizaineris pasidalino daugybe nuotraukų, kuriose ji išdidžiai pozuoja, pasipuošusi pavasario kolekcijos žvaigžde – ryškios rožinės spalvos švarku, taip pat baltu kelnių kostiumu, vasariška samanų žalumo suknele, plačiakrašte šiaudine skrybėle ir galybe populairiųjų „Jacquemus“ rankinių. Negalėtum paprieštarauti – dizainerio močiutė šiuose kadruose yra puikus modelis, įrodantis, kad mada šiandien griauna ribas brėžiančias sienas, kviesdama prisijungti vis daugiau įvairaus amžiaus žmonių.

 

 

Nuo pat karantino pradžios mados namai „Jacquemus“ stengėsi kuo kūrybiškiau pristatyti ir populiarinti savo šių metų pavasario ir vasaros kolekciją. Tapti kolekcijos veidais buvo pakviestas supermodelis Bella Hadid, taip pat vadinamojo plius dydžio modelis Barbie Ferreira ir dainininkė Rosalia. Šios merginos fotografavosi vilkėdamos „Jacquemus“  namuose, naudodamos „Face Time“ vaizdo programėlę, kad būtų laikomasi socialinio atstumo.

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame