Moterys

Jennifer Lopez bus įteiktas „CFDA 2019“ mados ikonos apdovanojimas

Oficialiai pranešta, kad šįmet Amerikos mados dizainerių tarybos rengiamuose apdovanojimuose mados ikonos prizas bus įteiktas dainininkei ir aktorei Jennifer Lopez.
Reading time 1 minutes
Gabriel Goldman / CFDA nuotr.

Ekranų ir didžiųjų scenų žvaigždė Jennifer Lopez jau kelis dešimtmečius vadinama stiliaus ikona, jos chameleoniškais įvaizdžiais žavisi ne tik atlikėjos gerbėjai, bet ir mados pasaulis, ne kartą sėmęsis įkvėpimo būtent iš šios divos. J. Lopez sugeba pažaboti aukštąją madą ir išlikti ištikima savo šaknims – Niujorko Bronkso rajonui ir jo gatvės stiliui.

 

Žengdama raudonuoju kilimu ši garsenybė nepalieka abejingų, jos pasirinkti glamūriniai įvaizdžiai visuomet drąsūs ir laviruojantys ties slidžia seksualumo riba, tačiau jos neperžengiantys. Nuo neįtikėtinai atvirai vilkimo žalio „Valentino“ apsiausto, 2000 m. „Grammy“ apdovanojimuose regėtos palmių šakelėmis puoštos „Versace“ suknelės iki šurmulį mados pasaulyje sukėlusios rožinės „Giambattista Valli“ aukštosios mados suknios, kurią vilkėdama Jennifer vos tilpo automobilio salone – šios atlikėjos apdarai visuomet sulaukia dėmesio.

 

Taigi nenuostabu, kad Amerikos mados dizainerių taryba šįmet „CFDA“ apdovanojimuose nusprendė pagerbti šarmingąją J. Lopez ir įteikti jai mados ikonos prizą. 2019 metų „CFDA“ (angl. - Council of Fashion Designers, liet. - Amerikos mados dizainerių taryba) ceremonija bus paskutinioji, kuriai pirmininkaus dizainerė Diane von Furstenberg. 2020-ųjų „CFDA“ apdovanojimus kuruos naujasis jų pirmininkas amerikiečių dizaineris Tomas Fordas.

susiję straipsniai

Rekomenduojame