Moterys

Sužinokite, kaip karalienė nusprendžia, kuo vilkės kiekvieną dieną

Greičiausiai jau pastebėjote, kad šiai Jungtinės Karalystės monarchei ypač patinka ryškios spalvos.
Reading time 3 minutes
Theroyalfamily nuotr.

Karalienėms ne taip ir paprasta nuspręsti, kuo vilkės kievieną dieną. Jų laukia dažni vieši pasirodymai, privatūs priėmimai ir vakaro renginiai, o atrodyti visuomet reikia nepriekaištingai. Apranga turi ne tik tikti, bet ir atitikti reikiamą aprangos kodą ir progą. Tačiau Jungtinės Karalystės monarchė Elžbieta II yra tarsi susikūrusi asmeninį aprangos kodą – beveik visuomet ją išvysite vilkinčią viena spalva nuo-iki su nedidele juoda rankine, klasikiniais juodais bateliais ir aprangos spalvą atitinkančia skrybėlaite. Šiai karalienei ypač patinka ryškios spalvos, o visi jos apdarai ir aksesuarai laukia ne kur kitur, o viename rūmų aukšte.

 

Buvęs karalienės asmeninis padėjėjas Paulo Burrello atskleidė, kad Elžbietos II rūbai ir aksesuarai visuomet jai paruošti, tačiau pati karalienė jų nemato. Kasryt monarchei atnešami du eskizai, prie kurių prisegti medžiagų pavyzdžiai, kad Elžbieta II suprastų, iš kokio audinio pasiūtas drabužis. Jos pasirinktas rūbas yra iškeliamas iš didžiosios spintos ir pristatomas karalienei.

 

O kodėl ši karalienė visuomet renkasi ryškius ansamblius? Priežastis paprasta – kad Elžbieta II būtų akimirksniu pastebima minioje. Jungtinės Karalystės valdovė beveik visuomet keliauja į viešumą su to paties dizainerio rankine, jos favoritas – odinius aksesuarus gaminantys britų mados namai „Launer London“. Šios rankinės anaiptol ne iš pigiųjų – jų kainos siekia apie 1,5 tūkst. svarų sterlingų, brangesni modeliai – daugiau nei 2 tūkst.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags

mada
stilius
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame