Moterys

Hercogienė K.Middleton Pakistane pademonstravo 3 itin stilingus derinius

Kunigaikštienė svečiavosi Pakistane kartu su savo vyru princu Williamu.
Reading time 2 minutes
Getty Images nuotr.

Kate Middleton ir princas Williamas atvyko į Pakistaną, pora seka karalienės, princesės Dianos, princo Charleso ir Kornvalio hercogienės, oficialiai apsilankiusių šioje šalyje, pėdomis. Kembridžo kunigaikštienė ir princas pagerbs Didžiosios Britanijos ir Pakistano bendradarbiavimą lankydamiesi sostinėje Islamabade, šiaurinėse aukštumose ir galiausiai vakariniuose pasienio regionuose.

 

Kviečiame įvertinti hercogienės Kate Middleton karališkojo vizito metu Pakistane pademonstruotus įvaizdžius.

 

Specialiame priėmime, kurį surengė Didžiosios Britanijos diplomatas ir vyriausiasis Pakistano komisaras Thomas Drew, Kate Middleton pasirodė pasipuošusi žėrinčia tamsaus smaragdų žalumo suknele, kurią pasiuvo pamėgta hercogienės dizainerė Jenny Packham. Prie suknelės buvo priderinta ir tradiciškumo suteikusi ilga skraistė – dupatta. Princas Williamas išsirinko tradicinį pakistaniečių rūbą sherwani, sukurtą vietinių mados namų „Naushemian by Nauman Arfeen“.

 

 


 

Susitikimui ministro pirmininko oficialioje rezidencijoje Islamabade Kembridžo hercogienė išsirinko elegantišką ilginto vaiskiai žalio švarko, baltų dalykinių kelnių ir tradicinio šalio derinį, kurį papildė juoda delnine ir klasikiniais aukštakulniais.


 

Ir princas Williamas, ir Kate Middleton, lankydamiesi Margallah Hills nacionaliniame parke Islamabade, vilkėjo mėlynai. Hercogienė pasipuošė tradiciniu sodraus mėlio ansambliu, prie kurio priderino ir mėlynus lašo formos auskarus.

1571211744791852 gettyimages 1181265005
Nuotrauka: „Getty Images“

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame