Moterys

Katie Holmes mados mantra: „Mažiau, dažniau, sumaniau“

Aktorė K. Holmes prisideda prie sąmoningų mados vartotojų.
Reading time 3 minutes
Katie Holmes, Getty Images nuotr.

Prieš kelerius metus pasaulis susigriebė, kad mados vartotojiškumą būtina mažinti, o šiandien sąmoningo mados vartojimo idėja skamba dar garsiau, ją taikome ne tik patys, įvairūs prekių ženklai, bet ir garsenybės. Daugeliui mūsų vilkėti drabužį vėl ir vėl yra įprasta, o štai įžymybės ar karališkųjų šeimų narės retai apsrengia tą patį rūbą daugiau nei kartą ar kelis. Visgi laikai keičiasi, viena stiliaus ikonų, dažnai vilkinti tuos pačius rūbus, - Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton, dabar prie jos prisideda ir dailioji aktorė Katie Holmes.

 

Tarp mėgstamiausių Katie rūbų – mados namų Max Mara „teddy bear“ stiliaus rusvi pliušiniai kailiniai, kuriuos aktorė vilki su džinsais ir sportbačiais, sportinėmis kelnėmis ir kedais ar odiniais kiulotais ir zebrų dryžiais margintais ilgaauliais.

 

 

 

 

 

Šis minkštas ir jaukus paltas, išpopuliarėjęs dar praėjusiais metais, susižėrė ir tokių garsenybių kaip Hailey Bieber, Céline Dion, Rosie Huntington-Whiteley, Kylie Jenner ir Karlie Kloss simpatijas. Dėmesio verta investicija!

 

 

 

 

 

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame