Moterys

Kendall Jenner atskleidžia, mėgstamiausią rūbą iš „Giambattista Valli X H&M“ kolekcijos

Išskirtiniame interviu manekenė Kendall Jenner pasakoja savo įspūdžius apie bendrą „Giambattista Valli X H&M“ kolekciją.
Reading time 2 minutes

Kas priverčia tave jaustis ypatingai, dėvint „Giambattista Valli X H&M“ kolekciją?

 

Esu įsimylėjusi dramatiškus, bet kartu ir pritaikomus šios naujosios kolekcijos drabužių siluetus. Jie priverčia mane jaustis nuostabiai, neįdedant daug pastangų. Būtent tai, mano nuomone, ir sukuria ypatingą jausmą. Taip pat visuose kolekcijos drabužiuose galima jausti dizainerio prisilietimą, kuris sukuria asmeninį santykį su pačiu Giambattista.

 

Ką manai apie šią bendrą kolekciją?

 

Ji labai graži! Kaip ir būdinga Giambattista Valli, kiekvienai detalei skirtas ypatingas dėmesys. Šioje kolekcijoje aukštosios mados atributai dera su kasdieninę aprangą atspindinčiais dekoruotais džemperiais ar žaismingomis juvelyrikos detalėmis. Man bus labai įdomu stebėti žmones iš viso pasaulio, skirtingai interpretuojančius „Giambattista Valli X H&M“ kolekciją. Žaviuosi Giambattista Valli ir jo pasauliu, kuriuo, suvienydamas jėgas su „H&M“, jis nori dalintis.

1571659566487633 1399a bts 297x210 41

Kurias kolekcijos detales laikai savo favoritėmis?

 

Negaliu paneigti savo meilės raudonai asimetriško kirpimo tiulio suknelei, kurią vilkiu kampanijos nuotraukose. Taip pat puikiai įsivaizduoju save dėvint odines kelnes ar rankoje nešantis vieną ir rankinių.

 

Kaip pati stilizuotum savo mėgstamiausius šios kolekcijos modelius?

 

Raudoną tiulio suknelę vilkėčiau kartu su savo mėgstamais aukštakulniais bateliais, bet, manau, ji puikiai derėtų ir prie lygiapadžių batelių. Vintažiniai marškinėliai ir sportbačiai atrodytų puikiai su raudonomis odinėmis kelnėmis. Na, o kalbant apie rankines, jos dera prie visko!

 

Papasakok, kaip sekėsi su komanda kurti kolekcijos kampaniją Romoje?

 

Leisdama laiką Giambattista gimtąjame mieste, jaučiausi tikrai ypatingai. Jis turėjo labai daug rekomendacijų, ką aplankyti ar kokioje vietoje geriausia pavalgyti. Nuostabu gauti Romoje gimusio ir šį miestą mylinčio žmogaus patarimus! Visos kampanijos fotografavimo metu su komanda puikiai leidome laiką juokdamiesi bei kurdami prisiminimus, kuriuos amžinai branginsiu.

1571659588741193 1399a bts 297x210 43

Kas tave labiausiai žavi Giambattista Valli kūryboje?

 

Žaviuosi žmogiškumu ir kūrybiškumu, kurį Giambattista įdeda į kiekvieną kuriamo dizaino objekto detalę. Dėvėdama jo sukurtus drabužius, jaučiu ypatingą dizainerio perteikiamą emociją, bet taip pat galiu jaustis savimi. Tai labai specifinis šio dizainerio talentas, kurį jis gali padovanoti mums visiems.


 

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame