Moterys

Princesės Dianos dukterėčia tapo nauju mados namų „Dolce & Gabbana“ veidu

Ledi Kitty Spencer jau kelis kartus yra bendradarbiavusi su italų mados namais „Dolce & Gabbana“, o dabar dizainerių duetas pasirinko ją pasauline ambasadore.
Reading time 56 seconds
Ledi Kitty Spencer, „Dolce & Gabbana“ nuotr.

„Dolce & Gabbana“ kolekcijose netrūksta prabangos ir karališko įvaizdžio užuominų, nuo baroko stilistikos iki karūnų, kuriomis puošiami ne tik kolekcijas pristatantys modeliais, bet ir „D&G“ kvepalų buteliukai. Dabar prie dizainerių Domenico Dolce ir Stefano Gabbana jungiasi tikra karališkosios šeimos narė – tai Velso princesės Dianos 30-metė dukterėčia ledi Kitty Spencer, mados namai Kitty pasirinko nauja savo ženklo ambasadore.
 

Modelis K. Spencer yra ir anksčiau dalyvavusi „Dolce & Gabbana“ mados šou, o 2017 m. rudens ir žiemos kolekciją demonstravo kartu su draugėmis ledi Amelia Windsor (25 m.) bei Graikijos ir Danijos princese Maria-Olympia (24 m.). Nuo tada Kitty Spencer galima dažnai pastebėti vilkinčią „Dolce & Gabbana“ rūbus įvairiuose renginiuose ir priėmimuose – nuo garsiųjų nėriniais dekoruotų ar gėlėmis margintų suknelių iki korsetų ir elegantiškų kostiumėlių.

susiję straipsniai

Rekomenduojame