Moterys

Kourtney atskleidė, kodėl palieka realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“

Kourtney Kardashian traukiasi iš ilgamečio savo šeimos realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“.
Reading time 2 minutes
Instagram / @kourtneykardash nutor.

Neseniai Kourtney Kardashian vienam arabų leidiniui pripažino savo sprendimą palikti populiarųjį realybės šou, kuriame filmuojasi jos šeima. Kourtney čia buvo galima išvysti nuo pirmosios šou dienos, ji filmavosi 13 metų (sukurta 19 šou sezonų), tačiau dabar garsi moteris sako: „Daugiau nei dešimtmetį filmavausi nesustodama, pavargau ir jaučiu, kad pamažu prarandu gyvenimo pilnatvės džiaugsmą, šou užima per didelę mano gyvenimo dalį. Kai kurie mano, kad tiesiog nenoriu dirbti ir dėl to išeinu, bet tai nėra tiesa, noriu būti laiminga ir sutelkti savo energiją į tai, kas tą laimę suteikia“.

Kai pastaruoju metu realybės šou seserys vis dažniau susikivirčydavo, imta spėlioti, kad Kourtney susipyko su šeima ir dėl to traukiasi. Pasigirdo net kalbų, kad tai seserys išmetė Kourtney iš serialo. Visgi trauktis ji nusprendė pati, Kourtney sako norinti daugiau laiko ir energijos skirti savo vaikams ir pagaliau būti paprasta mama.

Kourtney, kaip šeimos nario pasitraukimas iš realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“, nėra pirmasis. Prieš kurį laiką filmuotis atsisakė seserys Kylie ir Kendall Jenner, o brolį Robą šou taip pat išvysti buvo galima vos kelis kartus.

 

Naujasis „Keeping Up With The Kardashians“ sezonas bus pradėtas rodyti šių metų rugsėjį, jame išvysite šeimos gyvenimą pandemijos metu ir karantino išbandymus.

susiję straipsniai

Rekomenduojame