Moterys

Kaip atrodė kunigaikštienės ir karališkosios šeimos narės Vimbldono čempionate

Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos narės rinkosi stebėti Vimbldono teniso čempionato, kuriame rungėsi ir Serena Williams.
Reading time 2 minutes
Getty Images nuotr.

Vimbldonas – vienas iš keturių Didžiojo kirčio turnyrų, vykstantis kiekvienais metais birželio pabaigoje ir liepos mėnesio pradžioje. Tai trečiasis Didžiojo kirčio teniso sezono turnyras. Pirmą kartą vykęs dar 1877 metais, jis laikomas seniausiu ir prestižiškiausiu teniso turnyru pasaulyje. Čia rungiasi pirmosios pasaulio raketės ir dalyvauja fotografų dėmesio nestokojančios garsenybės. Šį kartą kviečiame pamatyti, kaip atrodė čempionatą stebėjusios Sasekso kunigaiktienė Meghan Markle, Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir jos sesuo Pippa.

 

Princo Williamo žmona ir Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton stebėti rungtynes išsirinko plazdančią baltą suknelę dvieiliu užsegimu. Ketvirtojo dešimtmečio stiliumi alsuojantį rūbą Kate pagyvino juodu dirželiu su kaspino sagtimi, avėjo klasikinius juodus aukštakulnius, o įvaizdį papilė lagaminėlio tipo rankine. Elegancija spinduliuojanti kunigaikštienė nepaliko abejingų - ji vis dar viena stilingiausių aristokratijos damų.

1562622421912467 wimbledon realeza kate meghan 3
Kate Middleton, Getty Images nuotr.
1562622425705763 wimbledon realeza kate meghan 4
Kate Middleton, Getty Images nuotr.

Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle pirmenybę teikė laisvesniam įvaizdžiui: mūvėjo džinsus, vilkėjo juodą palaidinę ir baltą klasikinį marinistinio stiliaus švarką, pasipuošė šviesia iš šiaudų pinta skrybėle, avėjo juodus batelius neaukšta pakulne, o akis slėpė masyviais saulės akiniais. Nors atrodė dailiai, spaudoje daugiau dėmesio sulaukė kunigaikštienės elegsys - ji nesutiko būti fotografuojama gerbėjų. Pramogų pasaulyje jau pradėjo sklisti kalbos, kad tiek princas Harry, tiek jo žmona Meghan elgiasi ne kaip karališkosios šeimos nariai, o kaip pirmo ryškumo Holivudo žvaigždės.

1562622431053105 wimbledon realeza kate meghan 2
Meghan Markle, Getty Images nuotr.

Čempionatą stebėjo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton sesuo Pippa bei brolis Jamesas. Pippa vilkėjo elegantišką rožinio kvarco spalvos suknelę, prie kurios priderino to paties atspalvio skrybėlę, avėjo kūno spalvos įsispiriamas basutes madingais kvadratiniais priekiais, o įvaizdžiui vasariško lengvumo suteikė pinta baltų vytelių rankine.

1562622438854612 wimbledon realeza kate meghan 1
Pippa ir Jamesas, Getty Images nuotr.

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame