Moterys

Kuo naudingas stebuklingu vadinamas sausas kūno šveitimas šepečiu?

Kūnui šveisti skirti šepečiai - tikri stebukladariai, tad dabar, kai mažiau skubame, pats metas juos išbandyti.
Reading time 2 minutes

Daug dėmesio skiriame veido odos priežiūrai, tačiau turėtume nepamiršti ir kūno. Keičiantis orams labai svarbu tinkamai pasirūpinti oda, deramai neprižiūrima ji gali išsausėti, imti šerpetoti, greičiau senti. Svarbus odos priežiūros etapas – reguliarus šveitimas. Šveičiant pašalinamos negyvos odos ląstelės, taip pat skatinama kraujotaka, oda tam pa lygesnė, švelnėsnė ir elastingesnė. Šį kartą siūlome prisiminti kūnui šveisti skirtus šepečius, kuriuos verta naudoti bent kelis kartus per savaitę. Kuo naudingas vadinamasis sausas šveitimas?
 

  • Odos šveitimas šepečiu suteikia odai švelnumo, ji tampa lygesnė.

  • Šveitimas masažuojamaisiais judesiais spartina kraujotaką, todėl gali padėti sumažinti celiulito efektą.

  • Šveisdama kūną lengvai pašalinsite negyvas ląsteles, dėl to atsidarys odos poros ir kūnas galės apsivalyti nuo susikaupusių nešvarumų.

  • Reguliariai šveičiant odą ji tampa elastingesnė.

  • Šveitimas šepečiu stimuliuoja limfinę sistemą ir leidžia iš organizmo pašalinti toksinus. Taip pat atpalaiduoja raumenis.

 

Kūną šveiskite sukamaisiais judesiais iš apačios į viršų, pradėkite nuo pėdų ir pabaikite ties pečiais. Idealiausia tai daryti prieš maudynes duše, tačiau atkreipkite dėmesį – oda neturi būti šlapia. Ją galite lengvai sudrėkinti arba naudoti specialų kremą (be abrazyvinių dalelių). Po šveitimo ir maudynių odą būtina patepti drėkinamuoju kremu. Kad pasiektumėte teigiamų rezultatų, odą reikėtų šveisti 4-5 kartus per savaitę. Jeigu jūsų oda jautresnė, pakaks ir dviejų.

susiję straipsniai

Rekomenduojame