Moterys

5 idėjos, kaip savaitgalį pasveikinti mamą

Mamos diena jau visai čia pat, tad siūlome kelias paprastas idėjas, kaip šį savaitgalį pradžiuginti mamą.
Reading time 2 minutes
Elly Fairytale / Pexels nuotr.
1. TIESIAI Į NAMUS

Jeigu mamos šiomis dienomis aplankyti negalėsite, nusiųskite spalvingą ir pakilios vasariškos nuotaikos kupiną gyvų gėlių puokštę. Vietoje gėlių (arba kartu su jomis) galite užsakyti į namus pristatomą šventinį tortą ar kitokių saldėsių.

Gražių į namus pristatomų puokščių rasite: roziunamai.lt, wowflowers.lt, store.gele.lt.

Tortai ir saldėsiai: pinavija.lt, kepejai.lt, chaika.lt, monami.lt, liu-patty.lt

 

Secret Garden / Pexels nuotr.

2. IŠVYKA

Savaitgalį pasikvieskite mamą pasivaikščioti gražioje vietovėje, kartu aplankykite kurį nors pažintinių takų arba suorganizuokite išvyką į dvaro apylinkes. Tokiam pasivaikščiojimui iš anksto pasiruoškite užkandžių ir šiltos arbatos ar kavos. Prieš planuodami išvyką, nepamirškite pasidomėti orais.

 

 Zen Chung / Pexels nuotr.

3. VĖLYVIEJI PUSRYČIAI

Paruoškite mamai šventinius vėlyvuosius pusryčius. Pagamintą maistą ar pusryčiams skirtus produktus galite atsivežti pas mamą arba pakvieskite ją pusryčiauti pas save. Sukurkite jaukią atmosferą, papuoškite stalą, pasirūpinkite malonia fonine muzika ir tiesiog smagiai praleiskite laiką kartu.

 

Marta Dzedyshko / Pexels nuotr.

4. PAVASARIO DIRBTUVĖS

Jeigu mamai patinka gyvi augalai ir sodininkystė, skirkite dieną sodo darbams arba surenkite mažas augalų sodinimo dirbtuves namuose. Kartu praleistas laikas rūpinantis augalais - tarsi meditacija. Kartu su mama pasodinkite kambarinių arba lauko gėlių, daržovių, prieskoninių žolelių ar kitų augalų. Pertraukėlėms pasiruoškite užkandžių ir gėrimų.

Iš gėlių gegužę tinkama sodinti astras, serenčius, begonijas, rugiagėles, našlaites, jurginus, gladioles, petunijas, chrizantemas, gvaizdūnes.

 

Gary Barnes / Pexels nuotr.

5. TOBULĖJIMAS

Aplankykite mamą ir skirkite laiko jos poreikiams. Galbūt mama norėtų susirasti kokius nors nuotolinius mokymus, renginius, parsisiųsti tam tikrą medžiagą, filmų ar muzikos, o galbūt jai reikėtų kitos pagalbos, susijusios su interneto pasauliu. Padėkite mamai susirasti reikiamą informaciją, užregistruokite norimoms veikloms. Kad sukurtumėte šventiškesnę atmosferą, nepamirškite gėlių, o gal padovanosite ką nors jaukaus ir šildančio.

 

Cottonbro / Pexels nuotr.

Jaukios dovanos:

susiję straipsniai

Rekomenduojame