Moterys

MAS 924 įkūrėja M.Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė: motinystės džiaugsmas atperka rūpesčius

Mados namų „Mas 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė ir jos vyras, verslininkas Jonas Kriščiūnas, prieš beveik septynias savaites sulaukė didžiulio stebuklo. Pasaulį išvydo judviejų pirmagimė Uma.
Reading time 3 minutes

Viena populiariausių šių dienų Lietuvos dizainerių papasakojo apie džiaugsmus, laukiančius darbus ir kaip pavyko išsirinkti nepakeičiamą, universalų vežimėlį.

 

Jausmai sunkiai nupasakojami

 

M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė teigė, kad šiuo metu jos širdyje gyvena patys nuostabiausi jausmai. Vaikų turintys draugai Moniką gąsdino, kad gimus mažylei, viskas nebus taip lengva, kaip gali atrodyti – su jais moteris nesutinka. Ir nors ne visada pavyksta gerai išsimiegoti, geros emocijos nugali viską. Auginti mažylę labai padeda vyras, šeimos nariai.

 

„Neįmanoma nupasakoti, ką aš jaučiu, tiems, kurie to nepatyrė. Mamos ir tėčiai supras, apie ką aš kalbu. Motinystės džiaugsmas atperka visas nemigo naktis. Manau, kad su tėvų pareigomis susitvarkome puikiai. Kadangi su dukra visur keliaujame kartu, jau grįžtu į darbą. Studija man yra kaip antri namai. Kol aš dirbu, Uma gali miegoti. Štai kodėl man reikėjo itin patogaus vežimėlio. Labai svarbu gerai susiplanuoti laiką, tada viską spėji“, – sakė moteris.

 

Dizainerė pasakojo, kad jau seniai žinojo, kokį vardą duos dukrai. Būdama ketvirtą mėnesį nėščia, ji su vyru nusprendė, kad mergaitę pavadins Uma. Kai ji gimė, tėvai pamatė, kad šis vardas dukteriai labai tinka. Mergaitė turi ir antrą, šventą Dorotėjos vardą.

1569927367098320 monika 28

Džiaugiasi išsirinktu vežimėliu

 

Vienas pirmųjų Umos kraitelio pirkinių – patogus, lengvas, manevringas ir stilingas vežimėlis. Moteriai buvo svarbu, kad vežimėlis patogiai tilptų į automobilio bagažinę. M. Kazekevičiūtės-Kriščiūnienės reikalavimus atitiko prekės ženklo „Joolz“ („Baby City“). Tai, kad su šiuo vežimėliu yra ypač patogu keliauti mieste, M. Kazekevičiūtė-Kriščiūnienė pastebėjo vos išėjusi į Vilniaus senamiestį.

 

„Išsirinkome universalų dviejų dalių vežimėlį. Man labai patinka jo dizainas – žemės spalvos, dailios, smulkios detalės, odinė rankena. Įkėlusi vežimėlio nuotrauką į socialinius tinklus, iš mamų sulaukiau daug pagyrų ir klausimų. Smagu, kad žmonės pasitiki mano rekomendacijomis. Netrukus su šeima vyksime atostogauti į Tenerifę. Bijome ligų ir šaltojo sezono. Su mumis kartu keliaus ir šis vežimėlis. Labai laukiu atostogų, noriu kuo daugiau laiko skirti šeimai, nes viso nėštumo metu dirbau. Penktadienį ėjau į darbą, o sekmadienį pagimdžiau“, – kalbėjo moteris.

 

ukteriai – pačios kurti drabužėliai

 

Išskirtiniu stiliumi garsėjanti M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė juokėsi, kad puošti nori ir savo dukterį. Moteris sakė jau pastebėjusi, ko trūksta rinkoje. Jai visada buvo įdomu daryti tai, kuo pati gyvena.

 

„Kol neturėjau dukros, vaikų mada man buvo nesuprantamas dalykas. Kai atsiranda vaikas, pradedi pastebėti tai, kas anksčiau tikrai nebuvo svarbu. Kaip tik dabar nerandame patogios kepurės mažylei. Su viena šąla ausys, o kita smunka... Todėl vyksiu į biurą, kur su komanda Umai kursime kepurę žiemai. Taip iš paprastų dalykų gali atsirasti vaikų drabužių linija, įkvėpta mūsų patirties“, – kalbėjo dizainerė.

1569927590569061 monika 91569927590617735 monika 23

susiję straipsniai

Rekomenduojame