Moterys

K.Meschino: turėtume atrodyti taip, kaip nori mūsų širdis, o ne tendencijos

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino - viena populiariausių šalies merginų, kurios stiliaus atradimus „Instagram“ seka galybė gerbėjų.
Reading time 4 minutes

Šį kartą pavasariškoje fotosesijoje, kurios veidu tapo Karolina Meschino, buvo pristatyta dvylika skirtingų įvaizdžių iš „Outlet Park“. Stiliumi pasirūpino fotosesijos žvaigždė ir stilistė Ineta Genevičiūtė. K. Meschino tikina, kad fotosesijoje atrado tikrai ne vieną puikų derinį, o kai kuriuos iš jų mergina perkėlė ir į savo spintą.

Stilių diktuoja nuotaika

K. Meschino negali apibūdinti šiandieninio savo stiliaus. Mergina teigia, kad rengiasi pagal nuotaiką, todėl stilių gali keisti kiekvieną dieną. Nusidažius plaukus rožine spalva, Karolinos garderobe atsirado daug šios spalvos daiktų.

 

„Dabar derinu animacijos ir sportinį stilius, tačiau mėgstu pabūti ir dama – mielai vilkiu sukneles su aukštakulniais. Taip pat man patinka berniukiškas stilius, „oversized“ drabužiai. Nebijau eksperimentuoti ir keistis“, – pasakoja žinoma mergina ir priduria, kad nesilaiko jokių stiliaus taisyklių, o vadovaujasi jausmu.

1556098450137847 karolina ogmia 71556098453374297 karolina ogmia 11
1556098456949226 karolina ogmia 770

Fotosesijoje vilkėti drabužiai K. Meschino labai patiko. Mergina džiaugiasi, kad pavyko parodyti keletą skirtingų jos pusių. Labiausiai Karolinai patiko įvaizdis su baltais kerziniais batais, blizgančia suknele ir odine striuke.

 

„Blizgučiai padaro drabužių derinį vakariniu, puošniu, tačiau avalynė ir striukė suteikia sportinio stiliaus prieskonio. Labai patiko kadras su sidabriniais aukštakulniais, rankine ir išskirtine sidabro spalvos striuke. Prisipažinsiu, kad neištvėriau ir nemažai drabužių nusipirkau!“ – juokėsi „Instagram“ garsenybė.

Ragina nebijoti būti savimi

Išparduotuvių centre K. Meschino patarė ieškoti ne juodų, o į ryškiaspalvių, įdomesnių drabužių. Taip pat mergina teigė, kad labai svarbu žinoti savo figūros tipą ir rinktis drabužius atsižvelgiant į jį. Taip jie tikrai neliks kabėti spintoje. Karolina ragina nebijoti savęs ir kitų stebinti savo stiliumi ir vilkėti tai, kas patinka.

 

„Turiu smėlio laikrodžio figūrą su plačiais klubais ir pečiais, todėl vengiu ilgų sijonų arba kelnių žemu liemeniu. Reikia netingėti ieškoti ir matuotis, matuotis, matuotis... Galiausiai suprasite, kas jums tinka. Aš esu už tai, kad kiekvienas atrodytų taip, kaip nori širdis, o ne tendencijos. Ir visai nesvarbu, ką galvoja kiti“, – nebijoti būti savimi ragina K. Meschino.

1556098567508390 karolina ogmia 3
1556098572793780 karolina ogmia 8

Žinoma mergina pasakojo turinti silpnybę aksesuarams, ypač auskarams, žiedams ir akiniams nuo saulės. Karolina pokštavo, kad savo namuose galėtų atsidaryti aksesuarų išparduotuvę. K. Meschino teigė nesanti prekės ženklų auka, todėl galinti apsirengti ir iš dėvėtų drabužių parduotuvių.

 

„Kai randu daiktą, kuris labai patinka, galiu jam susitaupyti, tačiau galiu apsirengti ir drabužį, kainuojantį 1.50 Eur. Priderinus tinkamus apdarus, visas įvaizdis atrodys kaip iš aukščiausio lygio parduotuvės“, – tikina K. Meschino.

Stilistės komentaras

Fotosesijos stilistė nuotraukose norėjo parodyti K. Meschino asmenybę, jos mėgstamą stilių. Todėl deriniuose daug rožinės spalvos, žvynelių, netikėti stiliaus sprendimai. „Norėjome, kad Karolina jaustųsi patogiai ir būtų savimi“, – pasakoja stilistė.

 

Fotografuojant išryškėjo dvi kryptys. Tai rožinė – moteriškoji, švelnioji – ir pankiškoji, derinama su žvyneliais, aukštakulniais, masyviais, tviskančiais aksesuarais. „Rožinė spalva rodoma kaip puikus pasirinkimas tiek dienai, tiek vakarui. Na, o pankiškas stilius atskleidžia maištaujančią Karolinos sielą“, – fotosesijos idėją pristato stilistė.

 

1556098605525084 karolina ogmia 91556098609405102 karolina ogmia 12
1556098615452088 karolina ogmia 41556098623520513 karolina ogmia 2

Norinčioms atrasti stiliaus perliukų išparduotuvių centre I. Genevičiūtė pataria būti drąsiomis, nebijoti netikėtų sprendimų. Stilistė teigia, kad svarbiausia yra matuotis patikusius drabužius ir iš jų išsirinkti ne tik labiausiai patikusius, bet ir tinkančius. Stiliaus ekspertė tikisi, kad moterys pasisems idėjų iš K. Meschino derinių ir nebijos nukrypti nuo stiliaus normos ribų.

 

„Esu įsitikinusi, drabužiai neturi būti dėvimi vieną kartą. Vakarinės suknelės – puikus to pavyzdys. Jas galima priderinti ne tik prie aukštakulnių, bet ir aulinukų, sportbačių. Reikia išdrįsti, nebijoti ir bandyti“, – ragina stilistė.

Aistės Kirsnytės nuotraukos

Tags

pavasaris
lofficiel
stilius
tendencijos
mada
lofficiellithuania

susiję straipsniai

Rekomenduojame