Moterys

Grafienė Olympia vestuvių dieną pasipuošė išskirtine „Oscar de la Renta“ suknele

Apie šią „Oscar de la Renta“ kurtą suknelę veikiausiai svajotų ne viena nuotaka.
Reading time 1 minutes
Getty Images nuotr.

Vienas Napoleono Bonaparto palikuonių, princas Jeanas-Christophe'as Napoleonas, Paryžiuje vedė grafienę Olympią von und zu Arco-Zinneberg. Nuotaka vestuvių dieną pasipuošė specialiai jai siūdinta mados namų „Oscar de la Renta“ suknele iš 2019 m. rudens kolekcijos. Karališko silueto suknia pasiūta iš balto kiauraraščio, primenančio augalijos motyvus. Prie šios suknelės grafienei buvo priderinta trumpa pelerina ir ilgas tiulio nuometas, taip pat dekoruotas pasikartojančiomis suknelės detalėmis.

 

 

Jeanas-Christophe'as, dirbantis Londone, yra Napoleono Bonaparto palikuonis, Olympia - Vengrijos karaliaus ir Austrijos imperatoriaus Karlo I palikuonė. Pora susituokė didingoje Les Invalides katedroje, kur palaidotas ir pirmasis Prancūzijos imperatorius Napoleonas Bonapartas.
 

Vestuvėse dalyvavo Jorko princesė Beatrice ir jos mylimasis britų nekilnojamojo turto vystytojas Edoardo'as Mapelli Mozzi, Hanoverio princas Christianas, Hanoverio karališkosios šeimos narė Alessandra de Osma, taip pat Graikijos ir Danijos princesė Maria-Olympia.

 

Tags

lofficiellithuania
lofficiel
vestuvės
suknelė

susiję straipsniai

Rekomenduojame