Moterys

9 vestuvių scenarijai ir stilingi nuotakų įvaizdžiai iš Paryžiaus „haute couture“ savaitės

Nesvarbu – jau medžiojate suknelę būsimoms vestuvėms ar dar tik apie jas fantazuojate, Paryžiaus aukštosios mados savaitėje pristatytos nuotakų suknelės privers jus permąstyti vestuvinės aprangos stiliaus kodus.
Reading time 5 minutes

Kai kurie sako, kad niekada nėra per anksti ieškoti vestuvinės suknelės – tuokiatės šįmet, kitais metais ar dar po kelių. Vestuvinės mados traukia žvilgsnius ne tik potencialių klientų, bet ir tų, kurie žavisi gražiais kūriniais ar tiesiog mėgsta svajoti.


 

Šį sezoną mados namai „Chanel“ , „Dior“ , „Givenchy“ ir „Valentino“ savo aukštosios mados kolekcijose pristatė ne vieną modelį, kurį būtų galima interpretuoti kaip vestuvinę suknelę. Tiesa, pastebima, kad klasikinis nuotakos įvaizdis jau traukiasi, šiandien vestuvinės suknelės (kostiumėliai ar kombinezonai) išsiskiria savitumu ir tam tikra nuotaika, kuri atspindi ir vestuvių šventėje. Tad laikas žengti iš komforto zonos ir pasižvalgyti, kas vyksta platesniuose vandenyse.

1. Vestuvės mieste

Šiandien vestuvės miesto rotušėse vadinamos vienomis stilingiausių ir skoningiausių sąjungų. Tokioms ceremonijoms būdingas subtilus, tačiau iš minios išskiriantis įvaizdis, pavyzdžiui, kelnių ar sijono kostiumo interpretacija, griežtos linijos, skulptūriškumas ir dėmesys kokybiškam audiniui. Puikus tokio įvaizdžio pavyzdys – klasikinis kostiumas plačiomis maksi ilgio kelnėmis, sujuostas plonyčiu dirželiu, pabrėžiančiu taliją.

„Givenchy“ 2020 m. pavasario aukštoji mada, mados namų nuotr.

2. Bažnytinė santuoka

Norisi santūrumo ir klasikos? Šį aukštosios mados sezoną „Chanel“ pristatė laikui nepavaldžią moterišką kolekciją, kurioje, be abejo, pastebėsite ir tradicinės vestuvių aprangos detales: gausūs nėriniai, aukštas kaklas, ilgos rankovės, subtilus paprastumas. Uždara nėrinių suknelė taps dailia bažnytinės ceremonijos įvaizdžio dalimi, kuri neužgoš jūsų grožio, o jį išryškins. Tokią suknelę galite pagyvinti originaliais bateliais, čia visu grožiu pražys ir pasirinkta gėlių puokštė.

„Chanel“ 2020 m. pavasario aukštoji mada, mados namų nuotr.

3. Šventė rūmuose

Nuotakos, norinčios ištaigingos vestuvių puotos, pasirūpina ne tik prabangiu įvaizdžiu, bet ir prabangia vieta. O kas gi labiau tiktų nuostabioms rūmų menėms nei princesiški apdarai? Ši mados namų „Dior“ suknelė įkvėpta graikų deivių, ji alsuoja prabanga, didybe ir idealiai tiktų vestuvėms užmiesčio rūmuose ar dvare.

„Dior“ 2020 m. pavasario aukštoji mada, mados namų nuotr.

4. Popietė sode

Jei jūsų svajonių vestuvės turėtų vykti romantiškame sode, atkreipkite dėmesį į šią saldžią ir efemerišką „Chanel“ suknelę. Ją puošia dailiai krintantys nėriniai, santūrus ilgis pabrėš išskirtinį batelių dizainą, o blizgūs rausvi siuvinėjimai parinkti ne per gausiai – tik tiek, kiek reikia, kad įvaizdis būtų išskirtinis. Tokia suknelė tobulai tiks romantiškai popietei su burbuliukų ir arbatos gėrimo ceremonijomis, papuoštai užburiančiomis gėlių kompozicijomis mistiškame sode.

„Chanel“ 2020 m. pavasario aukštoji mada, mados namų nuotr.

5. Modernios vestuvės

Galbūt vestuves ketinate surengti nuostabios architektūros vietoje ar ant galerijos stogo, o pati esate viena nuotakų, kurios svajoja apie meno kūrinį primenančią vestuvinę suknelę? Pasvarstykite apie neįprastą rūbą, pavyzdžiui, prabangią kone aerodinaminę „Givenchy“ suknelę. Tokia išryškins jūsų menišką sielą, papuoš bet kurią erdvę, o ypač dailiai derės su minimalistine aplinka.

„Givenchy“ 2020 m. pavasario aukštoji mada, mados namų nuotr.

6. Antinuotaka

Galbūt esate antinuotaka? Tokia, kuri kurdama savo šventę ir įvaizdį nenori laikytis jokių taisyklių ar tradicijų. Tuomet išreikškite savo individualumą ne tik originaliomis šventės idėjomis, bet ir suknelės detalėmis. Pasisemkite įkvėpimo iš mados namų „Valentino“ juodai baltos suknelės, kuri atrodytų bemaž klasikinė, jei ne ilgos rausvos odinės pirštinės. Efektingas akcentas!

„Valentino“ 2020 m. pavasario aukštoji mada, mados namų nuotr.

7. Vestuvės sodyboje

Jeigu ieškote prabangios vestuvinės suknelės, kuri sujungtų įnoringą švelnumą, romantiką ir krislelį dramos, pažvelkite į teatrališkai stilizuotą „Givenchy“ suknią. Nors ši nėrinių suknelė atrodo tarsi parodos eksponatas, be papildomo gobtuvo ji tampa tradiciškesne suknele, puikiai tinkančia dailioms vestuvėms kaimo sodyboje, tačiau nestokojančia išskirtinumo.

„Givenchy“ 2020 m. pavasario aukštoji mada, mados namų nuotr.

 

8. Vakarėlis moderniame restorane

Šis dviejų dalių „Chanel“ ansamblis yra puikus modernumo ir klasikos derinys, tinkantis išrankiausiems skoniams. Suknelę lydi elegantiškas bolero švarkelis, suteikiantis deriniui santūrumo, o švarkelį nusivilkusi įvaizdį pasuksite visai kitu kampu – suknelė taps romantiškesnė ir moteriškesnė.

„Chanel“ 2020 m. pavasario aukštoji mada, mados namų nuotr.

9. Vestuvės paplūdimyje

Jei ketinate tuoktis paplūdimyje, veikiausiai trokštate lengvo ir paprasto stiliaus, kuris derėtų su raminančia jūra, vandenynu ir jame mirguliuojančiais saulės spinduliais. Tačiau tai nereiškia, kad turite atsisakyti prabangiai atrodančios suknelės, rami paplūdimio nuotaika puikiai atsispindi šioje „Dior“ sukiniais formuoto audinio suknelėje. Telieka išsirinkti elegantiškus plokščiapadžius, pasipuošti gėlių vainiku ar kriauklelėmis ir perlais dekoruotais plaukų aksesuarais.

„Dior“ 2020 m. pavasario aukštoji mada, mados namų nuotr.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame