Moterys

Artėjant Valentino dienai - gundantys prancūziško stiliaus elementai

Prancūzės žavi, keri ir įkvepia. Jų stilius iš pirmo žvilgsnio atrodo nerūpestingas, tačiau iš tikrųjų kiekviena detalė kruopščiai apgalvota. Pateikiame penkis akcentus, kurie jūsų Valentino dienos įvaizdžiui suteiks paryžietiško žavesio!
Reading time 2 minutes
„Valentino“ 2019 m. rudens prekolekcijos modelis, mados namų archyv. nuotr.

1. Marškiniai

Vyriško tipo baltus arba juodus marškinius vilkėkite prasegtus, kad matytųsi elegantiški auksiniai papuošalai. Ir neužmirškite raudono lūpdažio!

2. Rankinė

Geriausia, kad rankinė būtų kuo mažesnė ir kabėtų ant grandinėlės, tuomet ją galėtumėte patogiai persimesti per petį ir nevaržomai šokti net triukšmingiausiame Valentino dienos vakarėlyje. Be abejo, elegantiškai atrodytumėte ir keliaudama į romantišką vakarienę.

3. Suknelė

Dailią juodą suknelę savo spintoje patartina turėti kiekvienai. Sekime mados ikonos Jeanne Damas pavyzdžiu ir ieškokime originalios šios suknelės versijos su pailgintomis rankovėmis. Tokia tiks ne tik Meilės dienos šventei, bet ir kitoms progoms.

 

4. Švarkas

Prie suknelės arba kelnių puikiai tiks pilkas švarkas. Jį paryžietės vilki ir ryte, ir vakare. Tai – universaliausias drabužis, kuris įvaizdžiui suteiks nerūpestingumo. O kad atrodytų puošniau, tokį švarką papuoškite žėrinčia sege. Norisi viliokiškesnio įvaizdžio? Po švarku segėkite tik romanatišką braletę arba vilkėkite šilkinę palaidinę su nėrinių apsiuvais.

 

5. Palaidinė

Norėdamos išbandyti drąsesnį įvaizdį, rinkitės blizgančio audinio palaidinę. Derinkite ją su džinsais, masyviais auskarais ir ryškiais aukštakulniais. Valentino vakarą nesibaiminkite intensyvesnių spalvų blizgesio, pavyzdžiui, sodrios rožinės ar aistringos raudonos.

Įkvėpimui:

Tags

stilius

susiję straipsniai

Rekomenduojame