Moterys

Salma Hayek - kaip rengiasi moteris, galinti rinktis šimtus tūkst. kainuojančius apdarus

Aktorė S. Haeyk – viena laimingųjų, galinti vilkėti visų prabangiausių mados namų rūbus, ne tik iš naujausių kolekcijų, bet ir aukštosios mados.
Reading time 2 minutes
@salmahayek / Instagram nuotr.

Salmai Hayek laimė rinktis iš garsiausių ženklų drabužinių tai, ko tik geidžia širdis, nusišypsojo sutikus dabartinį jos vyrą verslininką François-Henri Pinault. Todėl, kad šis prancūzas milijardierius? Tiesą pasakius, priežastis ne tik ši – jis valdo prabangos ženklų grupę „Kering“, kuriai priklauso tokie mados namai kaip „Gucci“, „Saint Laurent“, „Balenciaga“, „Alexander McQueen“, „Bottega Veneta“, taip pat juvelyrikos namai „Boucheron“. Kaip bendrovės valdytojo žmonai, šiai grupei priklausantys mados ženklai Selmai skiria ypatingą dėmesį, tad jos spintą būtų galima vadinti ne vieno svajone.

 

Vis dėlto, pasirodžiusi raudonojo kilimo renginiuose S. Hayek dėl įvaizdžio neretai sulaukia kritikos, esą jos pasirinkimai neskoningi, ne visada tinka aktorės figūrai, o kartais net bado akis vulgarumu. Ne paslaptis, kad rasti nepriekaištingai tinkančio silueto rūbą, kai linkiai yra išraiškingi, o krūtinė viena didesnių, tikrai nelengva. Tačiau vakarines sukneles Salmai dizaineriai siūdina pagal užsakymą ir vis tiek kartais prašauna pro šalį.

 

Ne viename interviu S. Hayek yra minėjusi, kad karjeros pradžioje pasiruošti premjeroms, apdovanojimams ir kitiems renginiams būdavo labai sunku, nes niekas nenorėjo skolinti suknelių mažai žinomai ir dar meksikiečių kilms aktorei. Vieni pirmųjų, kurie ėmėsi rengti Salmą, buvo italai Giorgio Armani ir Gianni Versace, o šiandien ji pati sprendžia, kas bus laimingasis dizaineris, galėsiantis ją papuošti. Kol kas pirmauja mados namai „Gucci“ ir jų kūrybos vadovas Alessandro Michele, kurio komandą Salma ypač giria ir džiaugiasi, kad būtent A. Michele geriausiai jaučia tai, kas tinka aktorei.

susiję straipsniai

Rekomenduojame