Moterys

„Sonia Rykiel“ nesulaukė pirkėjo – mados namai uždaromi

„Sonia Rykiel“ dar pavasarį prabilo apie galimą skaudų likimą, jei iki birželio vidurio nebus surasti nauji investuotojai, deja, norinčiųjų ištraukti šiuos mados namus į dienos šviesą taip ir neatsirado.
Reading time 1 minutes
Lofficiel.com nuotr.

Kitiems mados namams besiruošiant pristatyti 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcijas, mezginių karaliene vadintos Sonios Rykiel mados namai išgirdo gniuždantį Paryžiaus komercinio teismo sprendimą. Per nurodytą laikotarpį neatsirado ieškoto mados namų pirkėjo, todėl „Sonia Rykiel“ yra likviduojami, bus atleistas 131 darbuotojas ir uždarytos dešimtys parduotuvių.

 

Pastaraisiais metais įmonė traukėsi, buvo mažinamas darbuotojų skaičius – per dvejus metus mados namus paliko ketvirtadalis darbuotojų, taip siekta sutaupyti ir pagerinti „Sonia Rykiel“ finansinę padėtį. Deja, toks sprendimas nepasitvirtino ir likusieji 150 mados namų darbuotojų nuolat patekdavo į kritines padėtis dėl darbo išteklių ir laiko stokos.

 

Mados namų „Sonia Rykiel“ įkūrėjai ir dizainerei Soniai Rykiel mirus 2016 metais, dėl prekės ženklo likimo dvejojo daugelis – anksčiau sėkminga mados namų veikla pamažu ėmė ristis žemyn. Dizainerė Sonia Rykiel garsėjo kaip trikotažo karalienė, mat kolekcijose visuomet būdavo ypatingai atrodančių megztų modelių, tačiau pritaikytų kasdienai.

 

Nors po S. Rykiel mirties bėdos buvo nutylimos, nesusipratimai į paviršių iškilo šių metų kovo mėnesį, kai po penkerių metų darbo mados namus „Sonia Rykiel“ netikėtai paliko kūrybos vadovė Julie de Libran. Vėliau ji apkaltino prekės ženklą nesilaikius susitarimo sąlygų ir paskelbus apie jos pasitraukimą be pačios patvirtinimo.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame