Moterys

15 gražiausių vasariškų suknelių, pabrėžiančių moteriškumą

Vienas patraukliausių karštų vasaros dienų rūbų - elegantiška ir vėjo plaikstoma suknelė, dailiai atrodanti tiek su aukštakulniais, tiek su stilingais paplūdimio sandalais.
Reading time 1 minutes
@fashion4perfection / Instagram nuotr.

Vasara – sezonas, kai iš spintos vis dažniau traukiame lengvas drobines, linines, atlaso ar plonyčio šilko sukneles, kurios vėsina kūną ir suteikia įvaizdžiui moteriškumo, gracijos. Šįmet madingiausių suknelių gertose išvysite siūtas iš smulkiomis gėlytėmis, tropikų augmenijos motyvais ar rožių žiedais marginto audinio, taip pat taškuotas, bohemiškų raštų, kiauraraščio ir dažytas pereinančių spalvų „ombre“ efektu.

 

Itin madinga detalė – pūstos rankovės, tiek visai mažutės, tiek labai didelės, net ekstravagantiškos. Vis dar nesitraukia žvilgus šilkas ir atlasas, iš kurio siuvamos naktinukų stiliaus suknelės plonytėmis petnešėlėmis. Jei norite moteriškesnio įvaizdžio, nebijokite suknelių kvadratinėmis iškirptėmis, atvirais pečiais arba nugara, tačiau kuo atviresnė viršutinė suknelės dalis, tuo uždaresnė turėtų būti apačia – svarbu išlaikyti harmoniją.

 

Elegantiškiau atrodys midi ilgio (žemiau kelių siekiančios) ir ilgos suknelės. Tiek su vienomis, tiek su kitomis drąsiai derinkite ne tik klasikinius aukštakulnius, bet ir plokščiapades basutes, kurias galite papuošti madingomis grandinėlės tipo apykojėmis.

Pirkiniai:

Nuotraukos - mados namų ir Net-a-Porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame