Moterys

50-metį švenčianti Naomi Campbell atrodo fantastiškai!

Gegužės 22-ąją supermodelis Naomi Campbell švenčia 50-ąjį gimtadienį. Prisiminkime šią divą - jos kelionę mados pasaulyje ir ryškiausius įvaizdžius.
Reading time 2 minutes
Naomi Campbell, @naomi / Instagram nuotr.

Supermodelių era prasidėjo ir baigėsi, o podiumo veteranė Naomi vis dar daug dirba, nors jos karjera prasidėjo jau daugiau nei prieš tris dešimtmečius nuo daugelį kartų girdėtos pelenės istorijos, kaip agentė pastebėjo penkiolikmetę tiesiog gatvėje, varvinančią seilę prie Kovent Gardeno vitrinų.

 

Naomi Elaine Campbel gimė 1970 metų gegužės 22 dieną Pietų Londone. Jos motina kilusi iš Jamaikos, o apie dar iki Naomi gimimo jas palikusį tėvą mergaitė žinojo tik tiek, kad jis kinas, pavarde Mingas – ne itin daug informacijos paieškoms, juolab kad to daryti, gerbdama motinos norus, neketino. Tik nuolat ieškojo, kuo jį pakeisti. Savo tėvais Naomi vadina daugelį gyvenime sutiktų vyrų: dizainerį Azzedine’ą Alaią, verslininką Chrisą Blackwellą, prodiuserį Quincy Jonesą, Nelsoną Mandelą ir buvusį sužadėtinį Flavio Briatore. Panašu, kad stiprūs, įtakingi ir vyresni vyrai visuomet traukė Naomi: jos buvusiųjų sąraše boksininkas Mike’as Tysonas, aktorius Robertas De Niro, „U2“ bosistas Adamas Claytonas, rusų nekilnojamojo turto magnatas Aleksandras Doroninas.

 

Nepaisant to, kad jau nauomet buvo vadinama visų supermodelių karaliene, Naomi tvirtina dažnai susidurdavusi su rasine diskriminacija ir stengtis jai visuomet reikėdavę dvigubai labiau. Pačioje karjeros pradžioje ją palaikė bičiulės Linda ir Christy, atsisakydavusios bendradarbiauti su dizaineriais, jei kartu nebus pasamdyta Naomi. 

 

Visą autorės Jurgos Jagminaitės straipsnį apie nepakartojamąją Naomi skaitykite čia: Lofficiel.lt/moterys/naomi-c

 

O dabar prisiminkime ryškiausius pastarojo meto Naomi Campbell įvaizdžius, nuo plunksnų suknelių iki blizgančių apsiaustų:

susiję straipsniai

Rekomenduojame