Moterys

Gražuolė Toni Garrn: dažydamasi dabar naudoju tik akių tušą ir paakių maskuoklius

Praveriame parfumerijos pasaulio duris ir kviečiame susipažinti su naujo „Mugler“ aromato „Angel Nova“ veidu – už mergaičių švietimą Afrikoje kovojančiu supermodeliu Toni Garrn .
Reading time 4 minutes
@ tonigarrn / Instagram nuotr.

Kas padėjo apsispręsti imtis šio naujo Mugler projekto?

 

Reklaminės kampanijos žinutė, skatinanti moteris tikėti svajonėmis. Ji sujaudino mane. Visada tikėjau savosiomis, tai mane paskatino įsteigti fondą, kuris padėtų kitoms įgyvendinti savo tikslus, leistų mažoms mergaitėms Afrikoje gauti geresnį išsilavinimą. Mano akimis, Mugler yra namai, per savo mados ir parfumerijos kūrinius moterims suteikiantys supergalių, jas paverčiantys superherojėmis. Ir kampanija šią viziją tik sustiprino.

 

„Angel“ yra legendiniai kvepalai. Kaip jums pavyko reklaminei kampanijai suteikti savojo identiteto, juolab kad turite sekti tokiomis legendinėmis mūzomis kaip Jerry Hall, Naomi Watts ar Eva Mendes?

 

Man buvo didelė garbė, kad mane pasirinko pristatyti šio legendinio aromato. O šie trys veidai man tapo pavyzdžiu, šios moterys puikiai įkūnija Mugler įvaizdį. Jos ir be galo moteriškos, ir galingos, ir nepriklausomos.

 

Esate ir aktorė, neseniai matėme jus filme „Žmogus voras“. Kaip manote, ar kvepalai gali padėti sukurti personažą?

 

Tikrai taip. Kvapas yra labai susijęs su prisiminimais. Jis padeda keliauti laiku, pažadinti prisiminimus apie tam tikrus žmones ar vietas iš mūsų praeities, tai labai svarbu.

1617348830504526 mugler angel edp toni1 3
„Mugler“ nuotr.

Kokia jūsų kasdienė grožio rutina?

 

Pandemija paskatino atnaujinti kai kuriuos ritualus, dabar turiu laiko reguliariai naudoti kelis produktus ir pastebiu ilgalaikę jų naudą. Kruopščiai nuvalau odą, darau kūno įvyniojimo procedūras du kartus per savaitę, o žiemos metu naudoju labai gausiai odą maitinančius kremus. Kalbant apie makiažą, naudoju tik akių tušą ir paakių maskuoklius.

 

Mėgstamiausi veido priežiūros ir makiažo prekių ženklai?

 

Labai mėgstu Charlotte Tilbury, Nars, Barbara Sturm, Sisley ir Clé de Peau gaminius.

 

Kokiu sportu užsiimate?

 

Tai priklauso nuo to, kokioje pasaulio vietoje esu, nuo savijautos ir metų laiko. Kad ir kaip būtų, manau, kad išsikrauti ir paprakaituoti būtina mažiausiai kartą per savaitę. Šiuo metu užsiimu pilatesu, joga, taip pat bėgioju.

Kvapas yra labai susijęs su prisiminimais. Jis padeda keliauti laiku, pažadinti prisiminimus apie tam tikrus žmones ar vietas iš mūsų praeities, tai labai svarbu.

Kas jus įkvepia stiliaus pasaulyje?

 

Mano ikona – pagrindinė serialo „Seksas ir miestas“ herojė Carrie Bradshaw. Tačiau pastaruoju metu nesibaigiantis įkvėpimo šaltinis – ir mano draugės, ypač manekenė Blanca Padilla, drabužius besirenkanti su begaliniu skonio pojūčiu.

 

Kokie jūsų mėgstamiausi geros savijautos centrai pasaulyje?

 

Neįtikėtina vieta yra „SHA Wellness“ centras Ispanijoje. Kvapą gniaužian - ti gamta ir jūros vaizdas, negana to, ten man buvo atliktos vienos geriausių procedūrų. Į šį centrą keliauju kartą per metus atlikti organizmo valymo programą. Paryžiuje labai patinka „La Maison Valmont pour Le Meurice“ ir jų „Valmont“ procedūros.

 

Esate labai įsitraukusi į kovą už moterų teises ir jų prieigą prie švietimo. Ar galite papasakoti daugiau apie savo fondo misiją?

 

Apie tai galėčiau kalbėti ištisas dienas! Mano fondas skirtas mergaitėms Afrikoje, dirbame keturiose šalyse: Ganoje, Burundyje, Ugandoje ir Zimbabvėje. Norime suteikti joms kuo daugiau galimybių, visomis išgalėmis siekiame užtikrinti gerą jų savijautą mokykloje. Finansuojame stipendijas, rūpinamės transportu, kad atokiau gyvenančios mergaitės taip pat galėtų mokytis. Dirbdami su vietos partneriais, statome pastatus, kuriuose įsikuria mokyklos, propaguojame tvarumą ir ekologiją. Mokyklų uždarymas tiems vaikams turėjo milžinišką poveikį, nes daugeliu atvejų mokykla buvo vienintelė vieta, kur mergaitės galėjo megzti socialinius ryšius, gauti visavertį maitinimą. Tai verčia iš kitos perspektyvos pažvelgti į karantiną, kurį išgyvename mes patys, primena, kokie esame laimingi.

susiję straipsniai

Rekomenduojame