Moterys

„Savage X Fenty“ pristato gundančią Valentino dienai skirtą apatinių kolekciją

„Savage X Fenty“ jau kviečia pasipuošti naujosios Valentino dienai skirtos kolekcijos apatiniu trikotažu.
Reading time 1 minutes
„Savage X Fenty“ nuotr.

Kurdama naują savo ženklo „Savage x Fenty“ apatinio trikotažo kolekciją, skirtą Valentino dienai, Rihanna bendradarbiavo su mados dizaineriu Adamu Selmanu. Šis dizaineris garsėja drąsiomis idėjomis, siluetais, savita estetika ir gebėjimu kaskart stumtelėti mados ribas dar toliau, sukurdamas dizainus, laužančius stereotipus. 

 

Pasak Rihannos, pirmąją bendrą kolekciją ji įsivaizdavo tik su Adamu Selmanu, galimybės bendradarbiauti su kitu dizaineriu nė nesvarstė: „Adamo kūryba atskleidžia viską, kas atspindi „Savage X Fenty“ identitetą, tai linksmybės, žaismingumas ir seksualumas“.

 

Adamas teigia, kad svarbiausia užduotis, kurios jis laikosi kurdamas savo kolekcijas, yra pristatyti seksualų gaminį, suteikiantį pasitikėjimo savimi, o būtent tai ir vienija A. Selmano ir Rihannos požiūrį į kūrybą.

 

„Savage X Fenty Valentine's Day“ kolekcijos reklaminėje kampanijoje pamatysite ne tik pačią Rihanną, Adamą Selmaną, bet ir modelius Joan Smalls, Palomą Elsesser, Adesuwą Aighewi ir Tiffany Luu. Šios kapsulinės kolekcijos gaminius jau galima įsigyti el. parduotuvėje www.savagex.com, prekių kainos svyruoja nuo 21 Eur už aksesuarus iki 88 Eur už nėrinių kombinezonus.

/

„Savage X Fenty“ nuotr.

„Savage X Fenty“

susiję straipsniai

Rekomenduojame