Moterys

Derinių idėjos, kaip stilingai pasipuošti Valentino dieną

Galbūt Valentino dieną surengsite jaukią vakarienę namuose, o gal jūsų lauks teatras ar pasimatymas mieste - kad ir kur švęstumėte meilės dieną, išskirtine proga norėsis pasipuošti.
Reading time 1 minutes

Kad susikurtumėte puošnesnį stilių, nebūtina vilkėti raudonojo kilimo vertos vakarinės suknios. Puošniu galite paversti tiek klasikinį kelnių kostiumą, tiek romantišką neįpareigojančią suknelę. Svarbiausia tinkamai sudėlioti akcentus. Išskirtinumo suteiksiančiomis detalėmis gali tapti ne tik aksesuarai (ekstravagantiški auskarai, kaklo papuošalas, žiedai, diržas ir pan.), bet ir gundanti nėriniais dabinta palaidinė, figūrą paryškinantis korsažas, segimas po elegantišku švarku ar prabangiai atrodanti šilko palaidinė, blizgus rūbas. Prisiminkite ir madingas naktinukų stiliaus satino sukneles, prie kurių dailiai atrodys perlų papuošalai.

 

Šį sezoną išryškėjo kristalais dekoruotų aksesuarų tendencija, tad vienas variantų – papuošti įvaizdį kristalais nusgatytais bateliais, dirželiu arba madinga žėrinčia krepšelio formos rankine.
 

Nors meilės šventė siejama su raudona spalva, nebūtina ieškoti raudonos suknelės ar aksesuarų. Pasirinkite smulkesnę, tačiau ne mažiau efektingą raudoną detalę – lūpų dažus arba nagų laką. Tai bus maža, bet stilingai Valentino dienos užuomina.

 

Pasisemkite įkvėpimo Valentino dienos aprangai:

susiję straipsniai

Rekomenduojame