Moterys

15 romantiškų suknelių vasaros vestuvėms - ne tik šiltai, bet ir vėsiai dienai

Ilgos rankovės, plazdantys audiniai, gėlių raštai ar bohemiški siluetai... Pristatome 15 saulės nubučiuotų suknelių, puikiai tiksiančių pasipuošti į vasarą iškeltas vestuves.
Reading time 1 minutes
© MARCHESA

Vasara jau persirito į antrąją pusę, tačiau vestuvių sezonas dar anaiptol nesibaigė. Dažnai kyla klausimas, kuo pasipuošti vestuvių viešnioms, kad atrodytų elegantiškai, pakiliai, tačiau nekontrastuotų su nuotakos apdaru.

 

Įsivyravus permainingiems orams siūlome dairytis lengvų vasariškų suknelių, pavyzdžiui, ilgomis rankovėmis, o kad nesušaltumėte, prie jų derinti klasikinį lietpaltį. Toms, kurioms atrimiausia yra griežta klasika, - aiškių konstrukcijų elegantiškos suknelės ir britiško stiliaus lietpalčiai (tokius ypač išpopuliarino mados namai Burberry). Norinčioms atrodyti romantiškai arba žaismingai - pasteliniai atspalviai, gėlėmis marginti audiniai ir drąsesnė ryškių spalvų peltė.

 

Šventiškumo aprangai suteiks prabangiai atrodantys audiniai, pavyzdžiui, satinas, šilkas, jei diena vėsi - aksomas. Šįmet itin madingos suknelės su liemenį pabrėžiančiais tos pačios spalvos diržais, taip pat puoštos draperijomis arba raukiniais, vyrauja midi ilgis.

O jeigu būtų vėsiau?

Tags

mada
stilius
lofficiellithuania
lofficiel
vestuvės
suknelė

susiję straipsniai

Rekomenduojame